[...] meczu...Pierwsza wygrana od pol roku i powoli wracamy na dobra droge ku II lidze, choc jeszcze baaardzo daleko...Obysmy sie tylko za pozno nie obudzili... Oto tabela: 1. GKS Jastrzębie 24 48 2. Gawin Królewska Wola 24 45 3. GKS Katowice 24 43 5. Raków Częstochowa 24 42 5. Polonia Słubice 24 39 Zmieniony przez - pio_87 w dniu 2007-05-07 17:17:21
to moze ja tez sie pochwale gralem wisla krakow- wiem ze najlepsza druzyna w PL i ze nie ma co mowic ze ciagle lige wygrywam ale za to mozna pokazac z kim sie wygralo... 1 zdjecie wygrana z ManU w rezerwach bo nie chcialem meczyc podstawowych na z gory przegrany mecz 2 fota- wygrana w dwumeczu z villareal o wejscie do fazy grupowej LM 3 fota - [...]