Największą niespodzianką mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w spalskiej hali było zdobycie przez Grzegorza Zajączkowskiego (AZS AWF Kraków) brązowego medalu w biegu na 400 m.
W nagrodę za miejsce na podium wystartuje w mistrzostwach świata w Birmingham.
23-letni Zajączkowski, student krakowskiej AWF, dopiero od ponad roku wydłużył dystans do 400 m. Wcześniej biegał na 100 i 200 m. W Spale przebojem wywalczył sobie miejsce w reprezentacyjnej sztafecie 4x400 m.
Wyniki - mężczyźni:
60 m
1. Marcin Nowak (AZS AWF Kraków) 6,68
2. Ryszard Pilarczyk (Olimpia Poznań) 6,77
3. Marcin Krzywański (Skra Warszawa) 6,79
4. Marcin Kulczak (Orkan Wielkopolska) 6,80
5. Adam Forgheim (Śląsk Wrocław) 6,82
6. Piotr Balcerzak (Skra Warszawa) 6,85
200 m
1. Marcin Urbaś (AZS AWF Kraków) 21,07
2. Marek Plawgo (Warszawianka) 21,30
3. Ryszard Pilarczyk (Olimpia Poznań) 21,62
4. Piotr Balcerzak (Skra Warszawa) 22,30
400 m - finał A
1. Rafał Wieruszewski (Orkan Wielkopolska) 46,87
2. Artur Gąsiewski (Skra Warszawa) 47,37
3. Grzegorz Zajączkowski (AZS AWF Kraków) 47,61
Piotr Rysiukiewicz (Śląsk Wrocław) nie wystartował
400 m - finał B
1. Marcin Marciniszyn (AZS AWF Wrocław) 47,51
2. Jacek Bocian (Śląsk Wrocław) 47,78
3. Piotr Haczek (Skra Warszawa) 48,04
4. Marcin Joachimiak (LLKS Gubin) 49,27
800 m
1. Grzegorz Krzosek (RTL Dami-ZTE Radom) 1.50,34
2. Łukasz Jóźwiak (AZS AWF Wrocław) 1.50,93
3. Mariusz Walczak (Wejher Wejherowo) 1.51,15
4. Michał Bernardelli (Warszawianka) 1.52,76
5. Paweł Roguszczk (Polonia Warszawa) 1.53,08
6. Łukasz Matusiewicz (Skra Warszawa) 1.53,24
1500 m
1. Mirosław Formela (Sporting Międzyzdroje) 3.42,68
2. Zbigniew Graczyk (AZS AWF Gorzów) 3.42,86
3. Leszek Zblewski (Remus Kościerzyna) 3.51,63
4. Grzegorz Wojtczak (Astra Nowa Sól) 3.52,21
5. Krzysztof Stefanowicz (AZS AWF Wrocław) 3.53,46
6. Tomasz Kowalski (AZS UWM Olsztyn) 3.53,77
3000 m
1. Radosław Popławski (MKSiT Astra Nowa Sól) 8.10,34
2. Michał Kaczmarek (LLKS Gubin) 8.12,68
3. Jakub Wiśniewski (Warszawianka) 8.17,45
4. Jakub Burghardt (LKS Mielec) 8.22,75
5. Robert Pawlak (STS Skarżysko Kamienna) 8.38,93
6. Jarosław Omkowski (RKS Łódź) 8.45,21
60 m ppł
1. Paweł Didkowski (AZS AWF Wrocław) 7,90
2. Krzysztof Mehlich (AZS AWF Katowice) 8,04
3. Bartłomiej Szymański (Orkan Wielkopolska) 8,10
4. Marcin Kondratowicz (AZS AWF Gorzów) 8,15
5. Marcin Stachelek (Podlasie Białystok) 8,29
6. Marcin Bodzek (AZS AWF Kraków) 8,38
w dal
1. Grzegorz Marciniszyn (Warszawianka) 7,83
2. Tomasz Mateusiak (Skra Warszawa) 7,74
3. Paweł Zdrajkowski (Błękitni Osowa Sień) 7,59
4. Radosław Jędrzejewski (Agros Zamość) 7,49
5. Paweł Pytlarczyk (Warszawianka) 7,48
6. Michał Niemyjski (AZS Łódź) 7,44
trójskok
1. Jacek Kazimierowski (MKLA Łęczyca) 15,77
2. Paweł Kruhlik (AZS AWF Wrocław) 15,68
3. Robert Michniewski (BKS Bydgoszcz) 15,60
4. Mateusz Parlicki (Płomień Sosnowiec) 15,43
5. Maciej Siwik (Start Grażka Łódź) 15,30
6. Mirosław Wierzbicki (AZS AWF Biała Podl.) 15,00
tyczka
1. Przemysław Czerwiński (Gwardia Piła) 5,10
2. Daniel Nowocin (Skra Warszawa) 5,00
3. Paweł Grubecki (AZS AWF Gdańsk) 5,00
4. Jacek Włuka (AZS AWF Gdańsk) 4,90
5. Oskar Rosa (Warszawianka) 4,60
6. Jakub Chmara (Zawisza Bydgoszcz) 4,40
kula
1. Tomasz Chrzanowski (Śląsk Wrocław) 19,39
2. Tomasz Majewski (Skra Warszawa) 19,15
3. Leszek Śliwa (Zawisza Bydgoszcz) 18,65
4. Michał Hodun (LKS Terespol) 18,06
5. Dominik Zieliński (AZS AWF Gdańsk) 16,55
6. Krzysztof Krzywosz (Podlasie Białystok) 16,25
wzwyż
1. Aleksander Waleriańczyk (Elite Cafe Wawel Kraków) 2,22
2. Robert Wolski (MKLA Łęczyca) 2,15
3. Emilian Kaszczyk (AZS Łódź) 2,15
4. Marcin Kaczocha (AZS AWF Gdańsk) 2,11
5. Marcin Klinkosz (SKLA Słupsk) 2,11
6. Roman Oleksik (AZS AWF Kraków) 2,06
Łukasz Krzaczkowski (AZS AWF Wrocław) 2,06
Michał Titinger (AZZ URz Rzeszów) 2,06
siedmiobój
1. Michał Modelski (Lechia Gdańsk) 5 631 pkt
2. Grzegorz Kinal (Grzegorz Kinal) 5 079
3. Łukasz Zambrzycki (Zawisza Bydgoszcz) 5 010
4. Ireneusz Żurawicz (AZS AWF Gorzów) 4 977
5. Dariusz Pytlarz (AZS AWF Wrocław) 4 799
6.
Daniel Grabowski (Warszawianka) 4 791
5000 m chód - seniorzy
1. Roman Magdziarczyk (AZS AWF Gdańsk) 19.40,39
2. Benjamin Kuciński (AZS AWF Katowice) 19.53,45
3. Kamil Kalka (Gwda Piła) 19.59,42
5000 m - juniorzy
1. Rafał Augustyn (OTG Sokół Mielec) 21.11,90
2. Jakub Jelonek (Budowlani Częstochowa) 21.17,44
3. Paweł Grzonka (Olimpia Bytów) 22.27,95
5000 m - juniorzy młodsi
1. Rafał Sikora (OTG Sokół Mielec) 22.33,22
2. Bartosz Grzęca (Gwda Piła) 23.05,62
3. Michał Dominiak (UKS 12 Kalisz) 23.22,49
Pozdro - Tomek - aktualn, ogólnorozw, hobby, strong
تحية , كل شخص
"Aktualności" - Dział ten nazywam od 19.2.03 pustynią SFD
Łoziński dopadne Cię
Ty Łaziku