SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekkoatletyka a siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Witam
Mam problem... od kilku tygodni myśle o zapisaniu sie na siłownie ,ale nie wiem , czy to nie obniży moich wyników na 400m i 800m ... Mamy na treningach siłownie ,ale robimy jedynie nogi , brzuch , grzbiet , sporadycznie klate... i to tylko raz w tygodniu. Moge sie zapisywać ? Chciałbym dodać ,ze jednak moim priorytetem jest bieganie ,a nie wygląd ,dlatego nie wiem , czy da sie jakoś to ze sobą pogodzić ??

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Chciałbym dodać ,ze zapisując sie na siłownie wolałbym wyglądać poprostu lepiej , nie zależy mi na jakimś "przepakowaniu" ! Jakieś 5kg masy. Nie wiem , czy nie bedzie mi to przeszkadzać ,a musze dodać ,ze nie jestem zbyt wysoki (175cm)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2199
Ja bym sie zapisał, ale trening nie na mase, tylko na wytrzymalosc a miesnie sie ladnie zarysuja.

Chociaz masa nie jest złym wyjsciem, ale wyniki moga troszke sie pogorszyc.
Osobiscie wybralbym sie na silke i lecial na mase kosztem ewentualnych strat w osiagnieciach sportowych (w dyscyplinie do ktorej nie dopisze zadnego komentarza)

"Jak boli, to rośnie.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
silownia w lekkoatletyce nie powinna ci zaszkodzic...to jest moje zdannie a 5kg masy to est nic nawet nie zobaczysz roznicy...
sam gram w klubie w pilke nozna i cwicze na silowni i jaks nie widze roznicy ze sie naprzyklad pogarszam w biegach itp...

zobacz jak bede transmisje w tv jak ci kolesie lekkoatleci wygladaja jakie maja miesie...:)

Zmieniony przez - pichciu w dniu 2007-08-23 10:46:02

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie odwiedzales przypadkiem dzialu MMA i nie chciales sie zapisywac na SW??
Zdecyduj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
hunter007 kto ??

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
No o pomoc prosi cregg wiec raczej do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
lajt..:)

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
nooo Ci kolesie są niby przypakowani ,ale mają conajmniej 1,90 wzorostu , a ja mam 1,75 :/ nie wiem, czy przy tym wzroście większa masa mi nie szkodzi

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 649
ale może zaszkodzić twoim kolanom. jeżeli bardzo zwiększysz mase to możesz mieć problemy. z resztą teraz odchodzi się już od takiej sylwetki wśród biegaczy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JEM JEM I NIC

Następny temat

plan treningowy do oceny

Wiecej