SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysoki estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
witam w związku z tematem

Tu wprowadź tekst linku...

Wykonałem badania na estradiol i chciałbym go zbic do normy.
Jak dawkowac exe np aromasin zeby bezpiecznie zbić estro?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
3 dni po tabsie potem 1/2 co 2 dni i po ok 2 tyg powtórka badań
a jak prl i progesteron??bo jesteś na końcu deki i cyklu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
nie robiłem tych badań, tylko na e2 zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no to gratulacje z wybita prl się nie odblokujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
Nie mam zamiaru się jeszcze odblokowywać . Deke bede ciągnął dałej, chce tylko e2 przywrocic do normy bo syfy wyskoczyły prawdopodobnie od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak ci pisałem wcześniej mogły ale nie musiały od tego, bardziej od dht, a jak e2 zbić, to Łodziak już Ci napisał (o exe chodziło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
Exe to też aromasin, symex chodzi o czynna sybstance no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ etadron
jak masz receptę skąd, to symex jest refundowany na zniżkę chyba 100%, o ile się nie mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
A jesli to nie byloby spowodowane przez e2 to czy sa jakies blokery dht?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są ale, bardzo obniżają libido i później mogą być problemy ze złapaniem wiatru w żagle Idź do dermatologa i da Ci antybiotyk, albo jak jest fest tragedia to popularny Izotek (Isotretinoinum)
najtańszym zamiennikiem jest Actaven, później Axotret, Ja sam mam wielki problem i narazie leczę się antybiotykiem (Unidox Solutab - Doxycyclinum) i żelem isotrexin (Erythromycinum, Isotretinoinum), na plażę na pewno nie wyjdę w tym roku Muszę zaleczyć przed nowym cyklem i wtedy wskoczę na Actaven
Ale pamiętaj że na początku jak zaczniesz stosować te leki od dermatologa, czy to izo czy jakiś antybiotyk to może być jeszcze gorzej, Ostatnio zaczynam zgłebiać temat pilingów kwasem migdałowym, bo ponoć blizny po trądziku usówa, jeszcze nie wiem ile w tym prawdy, ale jak się dowiem to będę wiedział.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-14 15:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
To oby to bylo od e2 hahaha :D zbije i po problemie.. no nie estetyczne to na pewno dlatego staram sie to zrobic. Dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka solo

Następny temat

problem z ampulkami

WHEY premium