SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok w 3 miechy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
ok i zamiast suwnicy bułgarski przysiad ze sztangą dam 2x5 na jedną nogę...:]
pzdr

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2009-03-01 13:40:36

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Robilem wczoraj ten trening, powiem że na początku bylo dosc latwo, przy 5 serii srednio ciezko, jednak nie czulem zmeczenia...Czy takim sposobem uzyskam cel?
Dopiero jak bulgarskim dobilem na 1 noge 2x5 to czulem zmeczenie, a dzis mam lekkie zakwasy

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
robisz za malo powtorzen zeby sie zmeczyc, meczy sie centralny uklad nerwowy takze o zmeczenie sie nie boj i pilnuj zeby sie nie przetrenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
o ile czytales caly temat chce poprawic wyskok a chyba gdy idzie mi dosc latwo to to nie jest dobry trening, chociaz nie powiem mam zakwasy, jak to zwykle bywa po 1 treningu.
Nastepny trening w piątek bede robil

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
soltys nie musi czytać całego tematu, powiedział ci wszystko na ten temat. Przy mniejszej ilości powtórzeń mniej ćwiczysz mięsień a więcej układ nerwowy.(budujesz siłę bez masy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
czyli w moim przypadku to jest lepsze rozwiązanie?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Na twoim poziomie masy siły ja osobiście nie robiłbym 5x5 tylko coś przymasował i wtedy brał się za siłę ( metoda 5x5 jest w miarę optymalną i bezpieczną formą budowania siły). A to że nie czujesz się zmęczony w metodzie 5x5 wynika z 2 faktów:
1. Nie znasz swojego maksa w przysiadzie-prawdopodobnie źle dobrałes obciążenie.
2. Jeśli dobrze rozplanowałeś progres na treningu to pierwsze tygodnie są w miarę łatwe, z każdym tygodniem jednak jest coraz trudniej. Jeśli już robisz tą siłę(co według mnie jest dobrym rozwiązaniem dla ciebie) staraj się trzymać progresji tak jak to rozpisał senegroth
https://www.sfd.pl/Metoda_5x5-t354792.html (na wszelki wypadek daje linka, ale powinieneś to już znać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
TO nie jest dokladnie tak ze nie czuje zmęczenia, bo podczas robienie jest dosc ciężko, w ostatnich seriach ciezko, a po jakis 15 minutach juz PRAWIE nie czuję ze cos robilem, dopiero na drugi dzien...
W treningu 5x5 nie robilem progresji lecz stały ciężar, ktory mam zaamiar zwiększac co tydzien o jakies 3kg..

Założmy że moj max to Xkg wiec ostatnią serię przy progresji mam koczyc na 80%?A zaczynac na np 50%CM?

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2009-03-02 19:59:12

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
No tak może wyglądać twój pierwszy trening na następnym dokładasz 5% do wszystkich serii itd. ( ćwicz według tej rozpiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Kurde na ostatnim treningu(siatkówka) czulem jakbym ne mogl się od ziemi oderwac...;/specjalnie malo zjadlem przed treningiem itd ale jak widac nic nie dalo.Juz przeszlo 3 dni trenowania nóg a zamiast widac efektow widzę równię pochyłą;/ MOze to przez tą dietę?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dla zajawkowiczów snowboardu

Następny temat

Problem ze złożeniem piasty

WHEY premium