SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wydęcie brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam taki problem, a mianowicie gdy coś zjem to brzuch strasznie mi rośnie jak balon. Chciałbym zapobiec temu, ale nie wiem jak :( wydaje mi się, że problem tkwi w tym co jem. Jeśli mam racje to proszę o to by mi ktoś napisał jak mniej więcej i co powinienem jadać by uporać się z tym problemem... A jeśli to nie od jedzenia to napiszcie czemu tak się to dzieje.

P.S.
Sorki jeśli temat już był, to dajcie linka do niego! Niestety nie mam czasu na poszukiwania gdyż praca nie pozwala mi na to.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Staraj sie jesc mniej ale czesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Nie napisałeś co jesz , ale po węglach zawsze wywala brzuch, to normalka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Napisz ile jesz i kiedy, a wzdęcia brzucha mogą też byc spowodowane złogami w jelitach, napisz w jakiej częsci brzucha wystepuja wzdęcia, czy na wysokości żołądka, jelit czy na całym brzuchu

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może prościej napisz jak się odżywiasz będziemy mogli coś powiedzieć pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porządna dieta - w końcu

Następny temat

zakup mięsa na większą skale

WHEY premium