SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycisk.Pomocy !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
Siemka.Mam takie pytanie ćwiczę około 6 miesięcy i podnoszę 70 kg.
I czy jest możliwe ,żebym do końca roku podniósł 100 kg ? Koledzy mówią ,że to niemożliwe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
trening zmieniłem, bo tamten już długo trwał.

2 lub 6 kg to dokładanie na początku gdy ciężar jest zaniżony i ciągnie się na tym do jakiegoś czasu. potem jak wiadomo idzie mniej.

no i wtedy nie miałem sztangi olimpijskiej.

Zmieniony przez - cykloop w dniu 2011-04-29 09:59:00

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Teoretycznie możliwe, praktycznie mało prawdopodobne. Ja bardziej skupił bym się na przysiadach i mc niż na wyciskaniu. Ile ważysz i od ilu kg zaczynałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385
ja w rok skoczylem na sztandz koło 50kg wiec mozliwe :) zaczynalem gdzies kolo 40 teraz 95 moze i 100[zobacze pod koniec cyklu]

Zmieniony przez - lordek4 w dniu 2011-04-12 00:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W początkowym okresie treningów jak najbardziej możliwe, na początku siła rośnie bardzo szybko, później już nie jest tak dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zgadzam sie z kolega Massabitt. jak bys mial startowac ze 130 na 150 mysle ze bylo by to malo prawdopodobne. przy dobrym treningu i diecie twoj cel jest osiagalny

co do wypowiedzi Syltron to nie bardzo rozumiem jego weny. co ma piernik do wiatraka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Crazy_Thug - chodziło mnie o to żeby nie koncentrować się za wszelką cenę na samym wyciskaniu na ławie, ale (jeżeli oczywiście kolega nie robi) robić także ciężkie przysiady, gdyż one najbardziej stymulują wzrost masy, ale i także siły w ogólnym znaczeniu tego słowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
spoko. ogólnie wiem o co chodziło tylko nie miało to związku z pytaniem kolegi dla tego takie zdziwienie;)

a co do autora to jeszcze taka uwaga ze jest to mozliwe ale zalezy ile wazysz i jakie masz predyspozycje, jak sie odzywiasz itp. jak jestes chuchro to mozesz nie dać rady tych 100kg. moj "partner" treningowy od roku nie potrafi przebic sie przez 70kg-75kg. teraz chyba 60kg podnosi 5-6razy, przy wadze 68kg. powód? zła dieta, źle dobrany trening(objętościowo i ciężary). tak więc jeżeli u ciebie nie ma takich problemów to spokojnie dojdziesz do 100. tego życze i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
A więc tak ważę 70 kg.Do wzrostu 174.Nigdy nie mogę podnieść swojej wagi ,bo cały czas ona rośnie :D Podniosłem 65 ważyłem 67 :D Dieta-jem typowo masowe ,rzeczy ,konkretnej diety nie mam ,ale nie mam problemów z tyciem.I myślę aby we wrześniu/październiku zrobić trening taki na siłę który podobno daje 15/20 kg więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
Trening trwa około 7 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3623
a na początku podnosiłem 45.Pomoże ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385
W SPisie treningów masz METODA UDERZENIOWA.
https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak poprawnie cwiczyc superserie

Następny temat

Pytanie o rozciąganie

WHEY premium