SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak się dziwnie składa ,że zdecydowanie popieram tego inteligentnego człowieka ,którego tak wszyscy próbujecie zgasić.Boruta...przed chwilą widziałam Twoją walkę...Godne pożałowania-wyglądało to tak nieporadnie...jakbyś próbował wydymać(za przeproszeniem)swojego przeciwnika.Wybacz ,ale znam gości któży by Cię rozłożyli w 3 sekundy a finał był by taki ,że znalazłbyś się w szpitalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaz anonimie co sam potrafisz. co? Odwagi nie starcza? Do nieukrywania swojej tozsamosci tez?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Jakryc...Boruta...My naprawde sie nie zrozumielismy. Ja nie mam zamiaru walczyc ani z Boruta ani z zadnymi bokserami czy zapasnikami. Chodzilo mi o wyzszosc jednej techniki nad druga. A takowej nie ma...zapasnik zabije boksera w parterze podobnie pewnie jak dobry zawodnik bjj ale zaden z nich nie jest przygotowany na uderzenie o wadze kilkuset kilogramow na szczeke a bokserzy sa do tego przyzwyczajeni.
Dlaczego...? Bo otrzymuja ich setki a zapasnicy ani bjj-otowcy nie.To samo z duszeniami czy trzymaniem...Boruta sprobuj zadusic klienta ktory np. tyl barkow robi 40 kg sztangielkami...Rozerwie kazde duszenie a Ty bedziesz zastanawial sie co sie stalo. Zaloz dzwignie na lokiec klientowi ktory biceps robi np. 100 kg. sztanga...Podniesie Cie razem z Twoja dzwignia i co wtedy zrobisz? To forum nie jest po to by sie obrazac ale by wymieniac poglady a wy z okazji nie zrozumienia zaczynacie obrazac innych(nie Ty Jakryc tylko Boruta) i nadal twierdze ze walki ufc sa ustawione. A to ze komus zlamali reke czy nos..>? Wypadek przy pracy...Kierowcy rajdowi pala sie w swoich samochodach a kulturysci padaja z okazji odwodnienia...do policjantow strzelaja a nurkowie sie topia:) Mi chodzilo tylko o udowodnienie wam ze nie ma czegos takiego jak system nad systemy...bjj ma tez swoje wady a jego mistrzowie nie sa niepokonani:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta co do anonimowosci przeczytaj sobie w profilu a bedziesz mial jakies pojecie. Jestem Kobieta i wydaje mi sie ze jednak nie masz racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nerida. Trzeba bylo wczesniej tem profil wypelnic, kiedy pisalem te slowa to jescze go nie bylo. A tak w ogole to pamietam pewna Neride z grupy usenetowe Star Wars. Czy to aby nie Ty?
Uwazasz ze w czym nie mam racji? Ze nie podoba mi sie ze ktos kto tylko gada obraza ludzi ktorych osobiscie znam i wiem ze sa uczciwi? Podobaloby Ci sie jakby jakis oszolom zaczal wygadywac ze np Twoi znajomi sa oszustami? Czy w tym ze uwazam ze technika wiecej znaczy od brutalnej sily? To proponuje obejrzyj sobie dziesiatki walk Vale Tudo gdzie mali i chudziutcy zawodnicy jak Royce Gracie pokonuja nakoksowanych herkulesow. Co zas sie tyczy mojej walki. No coz w porownaniu do swiatowej czolowki jestem cieniutki jak barszcz. Jesli jednak uwazasz ze znasz "gości któży by mnie rozłożyli w 3 sekundy" to chetnie sie z nimi spotkam i zobaczymy kto skonczy w szpitalu. Ja sie konfrontacji nie obawiam.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nessip. Obejrzyj sobie pare turniejow to zobaczysz jak sie udawalo bokserom trafiac na szczeke. Dzwignie zalozyc to zaden problem bez wzgledu na to ile nie wyciskasz. Bo do dzwigni uzywa sie techniki. Tym bardziej z duszeniem. Nacisk na tetnice szyjne powali kazdego. Dusilem i dzwigniowalem juz takich. Innych to Ty obrazasz. Obrazasz wojownikow samemu bedac nikim. Szczekac kazdy piesek potrafi. Zeby twierdzic ze UFC jest ustawiane trzeba byc idiota nie majacym pojecia o walce. Bajki o swoich 200 walkach to mozesz kolegom opowiadac ale nie mi. Nie masz ani honoru ani odwagi, ani muzgu czlowieku.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Mozg...Pisze sie przez Ó. wojownicy?:) HEH. No comments. Sleep well and God bless U. Ja ide spac i nie dyskutuje juz z Toba wiecej. Bye.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]


Zmieniony przez - nessip w dniu 2001-08-20 00:56:15

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wejdz do klatki albo sie zamknij"
Rorion Gracie


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nerida, ja zazwyczaj walcze z zawodnikami ciezszymi o ok. 20-40 kg. i zazwyczaj wygrywam przez duszenie....dobrego duszenia nie rozerwiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ciekawe :)

nessip, powiedz mi jedno: czy Twoje doświadczenia z "ulicy" obejmowały ochotników wiedzących o co chodzi w walce czy raczej osiłków dufających w swoją siłę?

Nie chodzi mi o negowanie Twoich doświadczeń, tylko o usciślenie formy potyczek, które stoczyłeś-wygrałeś.

Powiem Ci, że obejrzawszy pierwszy raz walki z VT też nie mogłem uwierzyć, np. w zwycięstwo R.G. nad judoką (zapomiałem nazwiska, ale facet był... duży:) poprzez duszenie połami kimona. Legła też w gruzach moja wiara w karate; sławny karateka dostaje bęcki od boksera!

A co do uderzeń "kilku tonowych" to chodzi chyba w tym wszystkim o to, żeby NIE dać się trafić, a nie zbierać po gębie wykazując "nadludzką" wytrzymałość na ciosy. I tak jest w każdym stylu: UNIKI! Jeśli startuje do mnie koleś ważący 110 kg (180 cm wzrostu) o wyglądzie trzydrzwiowej szafy to pewnym jest, że gdy mnie trafi w szczękę to spłynę. Dlatego staram się, żeby mnie NIE trafił.

Pozdrowienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium