SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nurek Ty i ten Twój zakichany Boruta zachowujecie sie jakby coś wam mózgi wyżarło.To bjj ze sportu przekształca się w jakąś sektę!
Boruta-"mata mym kościołem"........)))))))))))))))
outlow my i tak wiemy swoje...)))))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PP.Po polsku masz tylko artykulik na stronie Bjj-Polska, Troche tez o nim swego czasu pisalem w artykule o Graciech w Gentelmanie. Zajrzyj na http://czarnypas.gr.pl/bjj/artykuly/rickson.htm
Jesli bedziesz mial jakies pytania po lektorze tego teksciku to pytaj.
Istnieje wiele specyficznych cwiczen do Bjj. Masz wiec przejscia z pozycji w parterze (najprostszy przyklad umiescilem ostatnio na Vortalu Budo), masz cwiczenia w parach (np wskok na partnera garda i wiszac na nim brzuszki, albo kladziesz sie a on siada Ci nabiodrach i wynosisz do gory biodra - mozna robic tez z talerzem) i wiele innych.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz Czarodziejke z Ksiezyca ogladac.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty tez Boruta przeciez to twoj ulubiony film

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak naprawde to moze powinienes w nim zagrac , mysle ze bylbys niewatpliwa gwiazda kreskowek

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
Nurek, co kurde do karate się przy...?! Przecież ta trójka (dwójka) drombo nie trenuje karate, a ja tak i z szacunkiem proszę (do karate)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hi hi. Dobre porownanie. Zakladajac oczywiscie ze
a) to faktycznie dziewczyna
b) to nie jeden fajans udajacy trojke


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
nie za bardzo kumam boruta o co ci chodzi
jacys chlopcy zachowuja sie jak dzieciaki, a ty silisz sie na ideologie wojownika
to tak jakbys obslugiwal szambiarke w garniturze
jedyne w czym moge przyznac im racje to fakt, ze internet jest anonimowy i widzac ich zgrabne wypociny troche smieszne wydaje sie zapraszanie ich na walke
wbilem teske to rzadze ****a nie ? a jak jeszcze bedziesz cos gadal to Biceps i Wicelec ... ;>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcecie udowodnic nam ze z brutalna sila nie poradzi sobie zadna technika, wiec postaram sie Wam wytlumaczyc w prosty sposob na prostym przykladzie ze nie macie racji. jak myslicie, dlaczego Tayson ma takie pie*******cie?, bo jest duzy i silny? to tez, ale jezeli nie umialby wyprowadzic prostego technicznie(bark, obrot bioder itp) to jego uderzenie nie byloby silniejsze od uderzenie 60kg zawodnika ktory robi to technicznie. i to nie sa moje przemyslenia tylko fakt zaobserwowany na treningach. moja sekcja uczy naszych policjantow(z naszego miasta) walczyc i przychodza do nas rozni goscie, niedalej jak wczoraj uczylem uderzac jednego policjanta(ogromny facet: 1,90/2,0 wzrostu, jakies 120kg) i smiac mi sie chcialo jak on to robil, gdyby uderzyl mnie technicznie, poleglbym na polu walki, ale on tego nie umial i jego ciosy mnie poprostu bawily.
i ten przyklad mozna przelozyc na technike dzwigni itp., technika to cos takiego co pokonuje sile bazujac na wszelkiego rodzaju wlasciwosciach. i nie wiem jak duzy bedziesz to jezeli dojde do Ciebie i powale, nastepnie wyciagne balache to zadna sila Ci nie pomoze w wyswobodzeniu sie z tego. jak nie wierzysz to popros mlodsza siostre zeby Ci zalozyla taka dzwignie i kiedy poczujesz bol sprobuj sie jej wyrwac.

Outlaw: "pruszkowem to ja cie nie strasze ani twoich kolegow bo jak widze nie musze wy juz sie boicie"
podaj czas i miejsce, przyjade gdzie zechcesz(nie musi to byc Twoj dom, jesli sie boisz) i sprobuje Cie przekonac do swoich racji. jak powiedzial pewien madry czlowiek "slowa sa tanie". kto to powiedzial? :)


McLogan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
McLogan jesteś kolejnym przygłupem ,który by się tylko na "walki" ustawiał...Godne pożałowania...Faceci w waszym wieku powinni być trochę bardziej poważni.Ale no tak jeśli ktoś nie ma takiego zdania jak wy to trzeba "sprowadzić go do parteru i założyć dzwignię")))))))))))Śmiać mi się z was chce chłopaki.
Boruta...Bajek nie oglądam ,ale podobno w kinach leci teraz "Pokemon 2".Może się wybierzesz?)))))
Outlow my to się chyba znamy....))))))))))))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium