SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta...Wprowadzasz tu niezdrową atmosferę.Umawianie się na jakieś walki z nessipem czy z kimolwiek innym ...człowieku przecież to Cię tylko ośmiesza.Ludzie stracą do Ciebie całkowicie szacunek ...jeśli wogóle takowy mieli...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
No comments. A chlopaki z bjj W-wa napewno przerastaja Cie o glowe technicznie bo intelektem wyprzedzili Cie o lata swietlne:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swojego czasu przeżyłem przygodę z aikido (niedługo to trwało ale się przydało). Stałem na bramce w dyskotece gdzie jednemu z bywalców (typowy facet oderwany od pługa; silny i tępy) zachciało się urozmaicić imprezkę. Udało mi się złapać go za rękę (przez czysty przypadek) i założyć mu "dźwignię" (hm, lepiej nie umiem tego opisać, ale Seagal niejeden raz coś takiego stosował w swoich filmach) na nadgarstek. Uwierzcie, choćby wyciskał 300 kg i tak poleciałby w powietrze jak ptaszek.
Miałem wątpliwą przyjemność doznania na sobie bólu po zastosowaniu takiego chwytu przez współćwiczącego. Fakt, ciężko zastosować w praktyce (nigdy już mi się takie cuś nie udało) ale jak już się złapie, koleś "zrobi" dla ciebie wszystko :)

Jeśliby dźwignie działały na mięśnie, pewnie byłaby możliwość przełamania chwytu przez dobrego osiłka (100 kg na bicepsy). Ale dźwignie działają niestety lub stety na stawy. A te są bardzo podatne na takie praktyki.

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczynko to jest dzial "sztuki walki" osmieszaja sie thorze i po***y udajace twardzieli a bojace sie walki. Widze ze jestes bardzo przemadrzala. Zycze Ci aby nigdy zycie nie zweryfikowalo Twojej wiary w Twoich kolekow. Bo gwarantuje ze gdy przyjdzie co do czego to zostawia Cie i zwieja.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta ty myslisz ze jestes meszczyzna ty dupku ktos ci nawkladal do tego pustego lba jakis fanatycznych glupot, dla mnie to ty ******lisz glupoty jestes tylko mocny w gebie ty meska przytulanko , wpadnij moze do mnie do pruszkowa to zobaczymy dopiero ja do poznania do klubu dla gejow na pewno nie pojade , pa kotku

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Internetowi wojownicy. Widze ze ze wezwales juz na pomoc dziewczyne i jakiegos przemadrzalego ciotowatego frajerka. Pieknie. Walcz piesciasmi nie slowami smarkaczu. Ale nie to zatrudne. Honor dla gowniarzy nic nie znaczy. Zreszta co tam honor, nawet sie wstydzi taki wlasnego nazwiska po*** jeden z drugim.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moi koledzy na pewno uciekna zostanie sz tylko ty i bedziesz mnie gryzl po kostkach co?
co z ciebie za kozak skoro nie potrafisz spojrzec przeciwnikowi prosto w oczy tylko od razu rzucasz sie mu do nog fe ty obrzydliwcu , to jakis rodzaj zboczenia?

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
LOL:) Oj Boruta Boruta...:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta ty walczysz na piesci z kim calujac sie z facetami w parterze skoro to twoja religia to zamieszkaj na parterze dupku, a jesli chodzi o piesci to co ty o tym wiesz meski lizaczku ty przeciez wolisz sie przytulac?

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A swoją drogą, warto podpatrywać przyrodę.
Jeśli ktoś kiedyś wiedział lamparta atakującego dużo większą od siebie zwierzynę czterokopytną, nie powienien raczej mówić, że mniejszy nie powali większego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium