SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
PP i wlasnie o tym mowilem. Jak Cie trafi to zginiesz. Jak nie to roznie moze byc ale nie ma takiej sily by 70 kg chlopaczek utrzymal jakas dzwignie lub duszenie na 120 kg miesniaku. Nie starczy mu poprostu sily niezaleznie od doskonalosci techniki. A co do potyczek ktore stoczylem to nie byli to zadni zawodnicy...moze kilku sie trafilo ale szczerze mowiac nie spotkalem zadnego wymiatacza za to trafilem na klientow na ktorych moje kopniecie czy uderzenie nie wywarlo zadnego wrazenia. No najwyzej bardziej ich zdenerwowalo:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest. A jak Ty jej nie znasz to tym gorzej dla Ciebie. Wez sie wiec za nauke zamiast wymadrzac.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta...Ja myślę,że lżejszy zawodnik może tylko trochę szybszy ,ale z cięższym nie wygra.Nie ma wogóle szans,możecie sobie skakać do takiej osoby z tym waszym bjj czy cholera wie czym jeszcze...a i tak dostaniecie wciry.A co do nessipa Boruta gwarantuje ,że 200 walk ma napewno za sobą.Możesz mi nie wierzyć ,ale ja nessipa bardzo dobrze znam i jest z niego dobry zawodnik...

pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Boruta Jeleniu wez sie za savoir vivre a nie pouczaj innych oszolomie... K...wa jestes tak glupi ze szkoda slow na Ciebie a nie tylko czynow. Wez sie odpalantuj i zamknij jazwe...czy tez moze wejdz sobie do klatki ja Ci to pomaga.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boruta ty pedale, ty myslisz ze po 3 miesiacach przytulania sie do facetow jestes w stanie komus dopiepszyc , moja babcia by cie skopala najprostszym sposobem.

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nerida, kotku, obejrzyj sobie Vale Tudo a pozniej po gadamy.
Nessip:
Akademia Bjj "Czarny Pas"
Ul Poplinskich 12 Poznan
Czekam


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Outlow - kolejne anonimowe niemowle udajaca mezczyzne.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-08-20 11:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Nic z tego...Nic do Ciebie nie dociera. Ja napisalem juz ze nie musze Tobie ani nikomu niczego udowadniac...A juz naprawde musialbym byc czubem zeby ganiac do poznania zeby sie z Toba poobsciskiwac. Nie lubie Cie za twoje pyche i lekcewazenie innych jestes poprostu zadufanym w sobie gnojkiem i taka jest true. Dla mnie bjj to nic innego jak kolejny system ktory nie ma szans w realnym starciu. Ty dalej wierz w te swoje bajki.
Finito - finish dla mnie tematjuz umarl.
Wychodze stad. BYE

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta powiedz prosze co to jest za tekst pod twoim podpisem
, ktoś zrobił ci pranie muzgó czy co?

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec sie zamknij. Smierdzacy tchorzu. Jak Sie boisz mnie to wyskocz do chlopakow z Bjj warszawa zasrancu. Infantylny bachor.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium