SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co ty cwaniaczku chcialbys znac moj adres masz zamiar mnie odwiedzic , zapomnij zboczencu ja lubie panienki ale nie takie jak ty tylko plci zenskiej, nie mow tylko ze jestes rozczarowany, pozatym to piszesz calkiem niezle wypracowania sam to wymysliles? czy ktos ci pomagal ? bo jesli sam to moze napiszesz cos dla mojego brata do szkoly na przyklad na temat "Jak zostac takim pedalskim dupkiem jak Boruta? ", a wiesz przypomnialo mi sie , ogladalem kiedys pare amerykanskich filmow otym jak paru facetom zrobili pranie muzgow , ciebie chyba tez to spotkalo? co przyznaj sie pewnie niedawno byles na wycieczce w rosji i przelecial cie caly autobus obrzydliwych rosjan , ale co przecierz ty masz honor i odwage oczywiscie zaprzytulales ich wszystkich na smierc bo ty walczysz tylko w parterze lachociagu, a odwagi zeby spojrzec facetowi w oczy to ty nie masz ty tylko lubisz ogladac ****ki meszczyzno za dyche
twoj honor to nic wiecej jak tylko twoja wielka geba.

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
PHCthulhu nie zrozumielismy sie again. Ja stwierdzilem nie ze bjj sux...ale ze ani bjj ani taekwondo, ani aikido ani zadna inna MA nie ma szans vs. sile fizycznej i wytrzymalosci. I o to tylko chodzilo:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]


Zmieniony przez - nessip w dniu 2001-08-20 12:45:12

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy jednostka mierna moralnie traci grunt pod nogami stara sie wybielic siebie i przedstawic swojego oponenta w jak najgorszym swietle. Ona jest moralnie czysta, nieskalana, etycznie krysztalowa. Mimo ze przed chwila rzuvcala kalumnie na dziesiatki ludzi lepszych od siebie, cieszacych sie szacunkiem w calym swiecie.
Taka jednostka stara sie wykorzystac na swoja korzysc pewien steoretyp na temat sztuk walki jaki pokutuje we wspolczesnym swiecie. Steoretyp ktory stworzono ongis by zachowac rownowage, a ktory wykoslawil sie gdy tej rownowagi zabraklo. Gdy w miejsce ludzi laczacych mordercza skutecznosc z honorem weszli metni filozofowie i pseudomistycy. Steoretyp ktory zrobil kariere w swiecie politycznej poprawnosci.
Tak Karate Kid przemawia do mialkich rozumkow. Najlatwiej jest wmawiac ze tchorzliwa miernota bez honoru obrazajaca innych i nie majaca zadnych argumentow to uduchowiony humanista, a czlowiek ktory broni honoru oczernionych, ktory uzywa argumentow i dowodow to zbir, lotr i kanalia, najpewniej bandyta.
Tylko ze fikcja to nie zycie a medialne teksciki nie prawdy. Walka jest walka. Kto sie nia zajmuje ten jest gotow do konfrontacji albowiem to ona jest istota walki. Na wojowniku ciazy obowiazek walki w imie honoru i prawdy, w interesie innych ludzi. Albowiem trzeba im dac do samoobrony najlepsza mozliwa bron. I robia ludzie honoru, wojownicy, mistrzowie. To na swoj maly, skromny sposob staramy sie robic w Polsce. I krzykliwi demagodzy szermujacy obludnymi haslami nic tu nie zmienia. Jdyne co osiagna to to ze pocwicza sobie klamstwa przed polityczna kariera. Bo swoimi klamstwami i obluda moga co najwyzej dochrapac sie stolka w polityce. Co zapewne bardzo ich ucieszy, o ile pewnego pieknego dnia spoleczenstwo nie powie dosc i nie wywiesza ich na latarniach.
Ale poki co bawcie sie dobrze spadkobiercy Goebelsa i Urbana. W sztukach walki juz przegraliscie. Przegraliscie 11 pazdziernika 1993 roku.W momencie kiedy Royce Gracie wszedl do klatki. Reszta jest historia.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
outlow ty to chyba w życiu tylko parę amerykańskich filmów oglądnołeś i nic pozatym. Głośno szczekasz a założe się że jesteś małym pryszczatym okularnikiem klepiącym w klawiaturę. Nie masz nic do powiedzenia więc oszczędź nam swoich gejowskich wywodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta ty ***any wierszokleto moze zostaniesz poeta dupku , nie masz pojecia o zyciu nakladli ci do lba na tym bijju jakis glupot, zaden z ciebie zawodnik myslisz ze dasz komus rade na ulicy jak sie polorzysz na ziemi oo przepraszam w parterze lub jak zasypiesz go tekstami rodem z chinskich filmow kung-fu , jakn chcesz zostac myslicielem to zjazd do chin albo utop sie w wisle o znowu pomylka musialbys wpasc do warszawy, mowisz jezykiem rodem z szaolin ale oni " znowu sie powtorze" zeby nie stracic honoru i twarzy stawali z przeciwnikiem twarza w twarz a nie twarza w majtki DUPKU.

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wesley to przecierz taka pedalska ksywka , co do tych filmow to masz racje szerloku , a jesli chodzi o te pryszcze to spojz na swoja wredna gebe cioto!!

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ogladnoles" ty to masz styl wesley idz naj pierw do szkoly tam naucza cie czytac i pisac a moze jeszcze troche polskiego potem bierz sie za pisanie bzdor wierszokleto..

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
No coż jestem zaszczycony że przyznałeś mi rację. Co do mojej gęby to rzeczywiście jest wredna.
"ogladnoles"- mój błąd masz rację

"naj pierw"
"bzdor"
)))))))))))))))))
THE END
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty tez masz racje moj blad ))
bez urazy ale nie jest tak jak myslisz.

outlow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
outlow, szokuje mnie poziom jaki reprezentujesz. Ludzie na pewnym poziomie (wcale nie najwyższym) długo się czegoś uczą a dopiero potem wypowiadają, szanując opinie innych. Jeśli masz kompleksy, powinieneś się leczyć u psychologa (i nie mówię tego wcale złośliwie; niedługo możesz stanowić zagrożenie dla społeczeństwa, nawet tak małego jak twoja przyszła rodzina). Za dużo w tobie złości i jadu.

Szkoda mi tego posta dla ciebie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zlot forum Sztuki Walki

Następny temat

Pokonać ból

WHEY premium