SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wracam do gry o mase (Krzych666 pls zajrzyj)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trening Ok

"wyciąg szeroko zmień na wyciąg wąski młotkowy w siadzie"

Dobra rada, dzięki temu nie będziesz dublował i lepiej pobudzisz.
Na klatkę możesz jedno wyciskanie zrobić sztangielkami - to będzie korzystna odmiana jeśli dawno nie robiłeś.

Troszkę dużo tych ćwiczeń na klatkę, jedne rozpiętki faktycznie można sobie darować. Lepiej zrobić dodatkową serię pierwszego wyciskania.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-05-31 17:09:04

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
a które rozpiętki lepiej wyrzucić, a które zostawić?
Robiłem ostatnio wyciskanie sztangielek na skosie, ale to przez jakieś 3 tygodnie potem musiałem na jakiś czas wogóle zrezygnować z treningów, teraz wracam. A jeżeli zachować sztangę to może dać płaską na drugie a skos na pierwsze. Zastanawiam się nad tym bo prawie zawsze od kąd ćwicze płaska była na 1 miejscu przy klatce. Czyli co doradzasz? Eliminując jedne rozpiętki miałbym 3 serie zapasu więc może po 1 serii do wyciskań?

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zrób najpierw wyciskanie sztangi na skosie, później wyciskanie sztangielek na płaskiej (z obrotem, czyli kończysz w młotkowym), a na koniec możesz zrobić bramę - to poprawisz środek lub rozpiętki zwykłe, na zewnętrzne rejony klatki.

W pierwszym ćwiczeniu możesz zrobić z 5 serii, w następnych odpowiednio 4 i 3, tutaj nie szalałbym zbytnio z ilością serii.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
hmm zejść do 12 serii powiadasz...a gdyby stosować różne rozpiętki cyklicznie? w sensie zmieniać co sesje raz brama raz płaska.

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja robię po 10 serii na grupę - za to każdą do upadku.

Za takim mieszaniem nie przepadam, wolęwyciągnąć max korzyści z jednego ćwiczenia - i zamienić je na inne.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
no dobra...ale upadek w sensie że nie masz siły podnieść nawet 1kg? bo ta kwestia zawsze mnie zastanawiała co ludzie przez to mają na myśli

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
upadek oznacza, że nie masz siły by wykonać nawet jedno powtórzenie więcej z ciężarem, z którym wykonujesz daną serię.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
czyli masz na myśli takie dobranie ciężaru żeby ostatnie 1-2 wykonać resztkami sił. dobrze rozumiem ?:D

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Dokładnie, czyli w każdej serii robisz powtórzenia dotąd, aż nie możesz zrobić już ani jednego więcej.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
no to dla mnie to cos oczywistego że tak trza robić, myślałem, że pod tą jakże fachową nazwą kryje się coś bardziej skomplikowanego:P

a tak btw. masz jeszcze jakieś rady? szczególnie apropo regresji z którą nie miałem nic wcześniej do czynienia

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatką :(

Następny temat

Trening??? Jasne ...

WHEY premium