SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpłw poprawy wyskoku na przyśpieszenie w bieganiu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
chodzi mi o takie przyśpieszenie do 30 m czy to ma coś wspólnego z treningiem na wyskok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Początkowa faza biegu na 100m, czyli start niski + pierwsze metry to niby czysta siła - tak mówił mój doktor od LA. Budowanie wyskoku to przede wszystkim budowanie siły + plyometryka, także odpowiedź nasuwa się sama - tak, to ma coś ze sobą wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, jak wyskok idzie w gore to i przyspieszenie idzie w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
czyli powiedzmy taki piszczek czy kuba błaszczykowski są skoczni szybcy reakcją ale pomaga im w tym eksplozywność moc w wtyskoku .
sory za taki przykład .
to ja teżniby skoczny zacząłem być i byłem troche wcześniej ale nie umiem się rozpędzić utrzymać prędkość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zeby utrzymac predkosc dochodzi juz technika biegu, czas kontaktu z podlozem, jakas tam wytrzymalosc. Za bardzo rozkminiasz temat moim zdaniem. Cwicz na silowni, dodaj plyometryke, biegaj i bedzie ok. Nie ma tu czarow zadnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Cris Ronaldo tez jest szybki i ma niezle przyśpieszenie, jak robili mu testy to wyskok z miejsca był średni za to z rozpędu niesamowity

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
co nie zmienia faktu ze jakby poprawil wyskok z miejsca (czyli sile) to mialby jeszcze lepszy start
w ogole jakos dziwnie mu mierzyli ten dosiezny bo kazali mu trzymac rece na biodrach...rozumiem ze w tym wypadku mierza moc jedynie nog i bioder ale nie ma z czym/z kim porownac tego wyniku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cris ma przeciętny siad stąd i przeciętny wyskok z miejsca (150 kg przy 85 kg wagi, chociaż to według MH, więc nie wiadomo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
no przeciętny siad to hyba tylko olimpijczycy mają lepszy siad przy takiej wadze choć pewnie nie tylko .
a ktoś ma sposób na bieg np przyśpieszenie to odbijanie się ile sił od podłoża a prędkość maksymalna jak sobie wyobrazić technike aby rozwinąć prędkość mi się to przedstawia tak że:
kolano do przodu jak do skipu A potem wymach i dwugłowym wyskok do góry
potem grzebnięcie śródstopiem do wybijająć się z palców ruch do tyłu jak skip c i podobnie jak wieloskok ty do tyłu noga i koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez przesady, kulturysta-amator niejednokrotnie więcej siada. O trójboistach z oczywistych względów nie wspomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
a nie w takim sporcie jak piłka nożna !!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - boisko15 w dniu 2013-01-02 22:05:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczęsliwego Nowego Roku 2013 !!!

Następny temat

Przebiegi 2013

WHEY premium