SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wojsko a silka!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
witam
mam taki problem, a moze to nie problem ide do wojska od wrzesnia na 11 miesiecy, planuje ten czas na maxa wykorzystac chodzac na silke tylko nie wiem jak rozplanowac ten czas. pierwszy miesiac mam unitarke wiec na silownie nie bedzie czasu ale to tez dobry trening wytrzymalosciowy, pozostaje 10 miesiecy, myslalem zeby zaczac od treningu silowego, przechodzac na mase a konczac na rzezbie.
Moj cel to odtluszczenie ciala zrobienie lekkiej masy, a pozniej wyrzezbienie tego co zbudowalem
czy dobrze mysle???
ile czasu ma trwac kazdy cykl i jakie maja byc przerwy miedzy nimi???
mam 21 lat, 184 cm i waze 90 kg
od jutra koncze ze szlugami zaczynam biegac i trzaskac papmpik, podciagac sie no i brzuszki, oczywiscie do tego zdrowa dieta
z gory dziekuje za pomoc, jesli podobny temat byl poruszany prosze o linka.
zdrowka zycze..............narazie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Na początek proponuje miesiac ACT, później 6 lub 8 miesięcy masy, a później rzeźba
Jeden cykl 6-8 tygodni, między cyklami 2 tygodnie regeneracji
Oczywiście pamiętaj że dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
-ACT (ok. 6 tyg)
-dzielony na 3 dni, każda grupa 1x w tyg, średnia intensywność (6 tyg)
-przerwa (ok. 1 tydz)
-dzielony na 4 dni, każda grupa 1x w tyg, duża intensywność (8 tyg)
-przerwa (ok. 2 tyg)
...
-ble ble w kółko zmieniając trening co 6-8 tyg
...
-rzeźba 5-6 dni w tyg, każda grupa 2x w tyg. (do skutku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
caly sierpien bede cwiczyl w domu i pozniej unitarka, czyli 2 miesiace regolarnego cwiczenia, 2 miesiace temu skanczylylem z silka bo.....glupi jestem :-/ cwiczylem 3 miesiace no i kiedys tam jeszcze, techniki nie mam najgoraszej. wiec mysle zeby po unitarce zrobic 10 dni przerwy i zaczac od sily (ile czasu)
chce te 10 miesiecy wykorzystac jak najlepiej i miec dobre rozplanowanie rodzaju trenigu na ten caly czas, bede sie tez rozciagal i jak wyjede na wolnasc to na kick boxing no i oczywiscie dalej silka..........musi sie udac
dzieki za pomoc....pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
oki dziekowa za pomoc, sproboje napisac jakis plan i dam do oceny wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!

pozrdawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Roztrenuj się przed robieniem siły, a w trakcie uważaj na stawy (czasem wystarczy chwila nieuwagi, żeby skutecznie sobie pokrzyżowac plany), podstawą bedzie solidna rozgrzewka, co napewno wiesz.

A ile siła? No w sumie ten trening obciąża organizm, a w woju róznie bywa z odpoczynkiem

ok. 6-8 tyg dla mnie byłoby optymalne ze wskazaniem na 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
ja slyszalem ze sluzba trwa 9 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
zetka tyle trwa ja ide do podoficerskiej..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
aaaaa qwa ja w tym roku bede miał komisje wojskową qwa

moze mnie nie wezmą

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no napewno nie
Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dzieki za potrzymanie na duchu

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinien wyglądać profesjonalny trening na mięsień brzucha

Następny temat

Trening Masa do Oceny

WHEY premium