SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wlasny trening

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
witam, jestem tu nowym userem i witam wszystkich serdecznie.
na silce trenuje dokladnie od 5 stycznia 2009 r, troszke czasu juz minelo.
zaczynalo sie od 55 kg na klate max 1 raz heh, dzis juz 105 max
wszytsko niby fajnie pieknie ale z sila nie szedl wyglad, tak wiec postanowilem na klatke piersiowa troszke dodac.
wiec:
4 serie waskim lawka prosta 8 powt
4 serie szerokim lawka prosta 8 powt
4 serie waskim skos 8 powt
4 serie szerokim skos 8 powt
4 serie rozpietki na prostej 8 powt
efekty wizualne sie wkoncu pojawily co prawda na to wszystko stosuje krete olimpa 3 rano i 3 po treningu oraz glutaminke 3 przed i 3 30 min po treningu.
obawiam sie krytiki ad. zlego dzialu czy cos, ale nikt nei mowil ze na poczatku bedzie łatwo.
pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
sam nie wiem byl czas ze robilem ale pozniej jakos zeszlo to na 2 plan a teraz praktycznie wogole. licze ze po Waszej rozpisce w ktorej beda nogi, bede je robil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
porazka za duzo cwiczen

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Chwyt wąski jest na triceps, a nie klatę. Ćwiczysz prawie dwa lata i jeszcze o tym nie wiesz? Nie możliwe staje się możliwym o_O. I za dużo ćwiczeń. Moim zdaniem wystarczy:

Płaska 12,10,8,6
Skos górny 12,10,8,6
Rozpiętki 12,10,8,6

I dodawaj ciężar do każdej serii po 2kg albo ile Ci tam będzie wygodnie. Do tego dietka kolego, bo bez tego trening w 70% nie ma sensu jak odżywiasz się jak ****uś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7458
maniek jesteś w błędzie, chwyt wąski też jest na klatę tylko łokcie trzeba prowadzić "na zewnątrz" od tułowia ( o ile się nie mylę to ćwiczenie rozwija środek klaty). Natomiast jak prowadzisz łokcie blisko tułowia wtedy mocno zaangażowany jest triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No tak, tylko ogarnij to, że to ćwiczenie jest bardziej na trica niż klatę :). U mnie na siłce nie widzę nikogo kto wyciska wąskim na klate, jak już to właśnie tric :). Ale nie zmienia faktu, że koleś za dużo podał ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
ten koles juz dlugo trenuje a od czasu kiedy robi "za duzo cwiczen" wkoncu klatka zaczela konkretnie puchnac. a co do waskiego uchwytu i Twojego braku wiedzy na ten temat, to waski uchwyt i szeroko lokcie ida na srodek klatki piersiowej; a twoj denny plan mowiacy o 3 roznych cwiczeniach to mozesz amatorom na rozgrzewke dac. bardzo jestem ciekaw jaki jest Twoj staz treningowy y rekordy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
czy rekordy są najważniejsze w treningu? 92 to poważnie Twój rocznik? bo zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki.

a poza tym przeładowany plan..
ćwiczysz tylko klate? whaha

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
cwicze wszystkie partie, ale konkretne rady dostane opisujac trening jedenj parti anizeli 5 innych.
w takim razie korzystajac z Waszej wiedzy co mozecie mi doradzic w ramach rozbudowy SRODKOWEJ CZESCI klatki piersiowej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
na środek
wycisk młotkowy ściskający
sciaganie linek w bramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
zrobie jak mowisz HILDE, dodatkowo jeszcze wypychy.
i jeszcze takie pytanko, jesli moje biicepsy nie chca rosnac a przyjmujemy ze mam diete to zastosowanie takiego treningu:
4 x 12-15 hantel mlotkowo
4 x 12-15 hantel suplinacja
4 x 12-15 sztanga
4 x 12-15 gryf łamany wasko
i moze jeszcze w oparciu o laweczke 4 serie j.w. hantlami mlotkowo?
co sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mysle ze wyznajesz zlą zasade ' im wiecej tym lepiej '

rob na duze partje 12 seryjek, na male 9 i ci wystarczy

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oryginalny trening do zopiniowania

Następny temat

Problem przy podciąganiu

WHEY premium