SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

witaminy do biegania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 8753
Witam wszystkich

Biegam 4--5 razy w tygodniu różne dystanse ( 5m, 10km , 15km , 21km , 25km). Postanowiłem polepszyć wytrzymałość, samopoczucie organizmu, zdrowie.

Planuje kupić następujący zestaw:

Tu wprowadź tekst linku... - witaminy
Tu wprowadź tekst linku... - witaminy zamiennie z pozycją 1
Tu wprowadź tekst linku... - witamina C
Tu wprowadź tekst linku... - magnes
Tu wprowadź tekst linku... - lub ten magnez

Co sądzicie o moim zestawie? Dobry wybór? Co innego byście polecili? Co brakuje w moim zestawie?

Oczywiście nie interesują mnie odzywki i inne dopingi tylko same witaminy. Proszę o wasze zdanie.

Mam też takie tabletki musujące z biedronki multiwitamina, magnes, calcium ale mam je na próbę, wiem że są słabe.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4571 Napisanych postów 70333 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 598431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 8753
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy nie uważacie, że magnes w tym zestawie jest zbędny skoro i tak jest w witaminach a -z ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8435 Napisanych postów 110173 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349516
Idąc Twoim tropem to wszytsko masz w multivitaminach, ja bym wybrał multiitamine i do tego vit D.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zgadza się, że większość najważniejszych witamin jest w multiwitaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zgadza się, że większość najważniejszych witamin w multiwitaminach

https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html. 
https://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_Vitamin_A-Z_Antioxidant_Formula-opis54.html 

Ale moim zdaniem najważniejszą witaminą jest witamina C, dlatego ująłem ją jeszcze osobno pomijająć, że jest ona w multiwitaminie ale moim zdaniem potrzebna jest większa ilość. Z jakiego powodu dałeś witaminę D osobno? Ona też jest w multiwitaminie.

Mój trop nie musi być prawidłowy. Przedstawiłem tylko moją sugestię. Czekam na wasze propozycje.

A jaką multiwitaminę byś polecił?

Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 17:38:55

Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 17:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8435 Napisanych postów 110173 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349516
bo w muliti jest jej mniej niz potrzebuejsz pewnie. C taka ważna nie jest, na pewno nie ma takiego wpływu na organizm jak D
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli poniższy zestaw byś proponował brać

https://www.sfd.pl/sklep/Hi-Tec_Nutrition_Vitamin_A-Z_Antioxidant_Formula-opis54.html - multiwitamina
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html. - alternatywnie dla pozycji 1
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_D3_2000-opis35848.html - witamina D

Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 20:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie wiem jak te z hiteca obecnie ale kiedyś to było problem to przełknać w ogóle boi były niepowlekane
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3102 Napisanych postów 58451 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661337
Witamina C jest najmniej istotna. Z diety nie ma żadnego problemu żeby uzupełnić zapotrzebowanie a nawet dostarczyć ogromne ilości, np. kawałek żółtej lub czerwonej papryki. Uzupełnij to, co ciężko dostarczyć,np. Wit. D3, omega 3, magnez.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie nawodnienie organizmu

;