SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminy do biegania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
Witam wszystkich

Biegam 4--5 razy w tygodniu różne dystanse ( 5m, 10km , 15km , 21km , 25km). Postanowiłem polepszyć wytrzymałość, samopoczucie organizmu, zdrowie.

Planuje kupić następujący zestaw:

Tu wprowadź tekst linku... - witaminy
Tu wprowadź tekst linku... - witaminy zamiennie z pozycją 1
Tu wprowadź tekst linku... - witamina C
Tu wprowadź tekst linku... - magnes
Tu wprowadź tekst linku... - lub ten magnez

Co sądzicie o moim zestawie? Dobry wybór? Co innego byście polecili? Co brakuje w moim zestawie?

Oczywiście nie interesują mnie odzywki i inne dopingi tylko same witaminy. Proszę o wasze zdanie.

Mam też takie tabletki musujące z biedronki multiwitamina, magnes, calcium ale mam je na próbę, wiem że są słabe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Chyba coś nieprawidłowo wstawiłeś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
Czy nie uważacie, że magnes w tym zestawie jest zbędny skoro i tak jest w witaminach a -z ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Idąc Twoim tropem to wszytsko masz w multivitaminach, ja bym wybrał multiitamine i do tego vit D.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
Zgadza się, że większość najważniejszych witamin jest w multiwitaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
Zgadza się, że większość najważniejszych witamin w multiwitaminach

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html. 
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Vitamin_A-Z_Antioxidant_Formula-opis54.html 

Ale moim zdaniem najważniejszą witaminą jest witamina C, dlatego ująłem ją jeszcze osobno pomijająć, że jest ona w multiwitaminie ale moim zdaniem potrzebna jest większa ilość. Z jakiego powodu dałeś witaminę D osobno? Ona też jest w multiwitaminie.

Mój trop nie musi być prawidłowy. Przedstawiłem tylko moją sugestię. Czekam na wasze propozycje.

A jaką multiwitaminę byś polecił?



Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 17:38:55

Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 17:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
bo w muliti jest jej mniej niz potrzebuejsz pewnie. C taka ważna nie jest, na pewno nie ma takiego wpływu na organizm jak D
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10853
Czyli poniższy zestaw byś proponował brać

https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Vitamin_A-Z_Antioxidant_Formula-opis54.html - multiwitamina
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html. - alternatywnie dla pozycji 1
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_D3_2000-opis35848.html - witamina D




Zmieniony przez - Rapero700 w dniu 2018-12-22 20:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie wiem jak te z hiteca obecnie ale kiedyś to było problem to przełknać w ogóle boi były niepowlekane
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Witamina C jest najmniej istotna. Z diety nie ma żadnego problemu żeby uzupełnić zapotrzebowanie a nawet dostarczyć ogromne ilości, np. kawałek żółtej lub czerwonej papryki. Uzupełnij to, co ciężko dostarczyć,np. Wit. D3, omega 3, magnez.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie nawodnienie organizmu

Następny temat

Odżywka na pompę mieśniową

WHEY premium