Kupilem witaminy olimpa multiple sport.Moj trener zawsze mowil ze witaminy powinno sie lykac po treningu bo wtedy organizm jest oslabiony itp.Na opakowaniu jednak zalecaja jesc po posilku glownym ... jak to w koncu jest?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
witaminki bierz do 15 min po śniadaniu i będzie GIT
"Solidny trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
proste szmaj rano i szmaj wieczorem po tabsiku i bedzie siiii :D
za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)
...
Napisał(a)
witaminy szamaj po pozywnym posilku..moze to tyc snaidnaie obiad..posilek musi byc wartosciowy wtedy witaminy sie lepiej wchlaniaja.
kulturystyka - moje życie
...
Napisał(a)
tak jak roberto ale z drugiej strony tak czy siak polowe wysikasz dlatego szamaj duzo warzyw i owoców ich biodostepnosc jest biliony razy lepsza :) czas sobie to uswiadomic :D
za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!