SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wcześniej szkieletor, a teraz.... pomożecie się pozbierać???

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Hejka :) Mamy ten sam trening, więc śledzę z ukrycia ;)
Fajnie by było jakbyś pisała jakie masz założenia co do miski. Wtedy łatwo sprawdzić, czy bardzo od nich odbiegłaś co, mam wrażenie, zdarza się często ;)

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I jak tam leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Mam male zaleglosci w uzupelnianiu dziennika, zatem wrzucam miske z 24.10 oraz 25.10 oraz trening z 24.10







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Mam maly pomysl co do modyfikacji swoich wpisow.Aby wszystko bylo bardziej przejrzyste - przynajmniej w kwestii treningow - bede "testowo" wrzucac rozpiske z calego tygodnia, tak aby bylo widac od razu jak ksztaltowaly sie moje aktywnosci w ramach tygodnia, bo teraz mam wrazenie ze troche sie te informacje gubia.

Pod kazdym dniem dodatkowo bede pisac jaki byl rozklad miski:
Ma być:
DT - 1800kcal - 130b/130ww/80t
DNT - 1600kcal - 130b/130ww/60t
wokol tych wartosci ma oscylowac, bo wiem ze nie udaje mi sie do konca pomimo staran utrzymywac tego stricte w ryzach tych ograniczen.

Obecnie robie 3xtydz trening 2 by Obliques, potem aero (interwaly 20min), w DNT czasami basen, co widac z rozpiski.
Moze tak bedzie przejrzysciej.
Bede tez starala sie bardziej regularnie wklejac pomiary, co tydzien.
Ponizej wklejam ostatnie...
Jestem podlamana. Naprawde nie wiem w czym tkwi problem. Ćwicze, staram sie to robic z zaangazowaniem, aerobuję po treningu, chodze na basen, a mam wrazenie ze po prostu nic sie nie dzieje (w sensie tluszcz nie chce spadac, wymiary stoja w miejscu, albo maja lekkie wahania to w jedna to we druga strone).
Ostatnio odwazylam sie stanac na wage (czego nie robilam od kilku miesiecy - wskazala obecnie 60kg....Waze wiecej niz kiedys.
Mowicie, ze nie naleze patrzec na wage tylko na wymiary, ale jak ja na to patrze, to waga wieksza niz kiedys, a wymiary stoja, wiec nie widze efektu:(
Nie bede sie zalamywac, ale kazdy chcialaby widziec rezultaty tego co robi, zwlaszcza ze naprawde staram sie to wszystko "chytac", wtedy jest lepsza motywacja do czegokolwiek.
Moze Macie Panie Moderatorki jakis pomysl??No bo ile mozna sie wkurzac ze nic sie nie dzieje pomomo staran?

PS.Garfieldka, mam nadzieje,ze moj "przydlugawy"opis troche Ci nakreslil plan moich treningow ;) i dzieki za wpiske :) Bedziemy sie moze wspierac wzajemnie ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
można ciąc dalej ale ja bym tarczyce sprawdziła ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Tarczyca jest jak najbardziej w porzadku - podobno 'ksiazkowa', badania rowniez w jak najlepszej normie. Takze to raczej nie przyczyna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Wklejam miskę z wczoraj oraz rozpiskę treningowa z minionego tygodnia.
Oraz cierpliwie czekam na radę Pań Moderatorek co ze sobą zrobić aby coś ruszyło :)
Dziś byłam na siłowni i mam dobry humor i wierzę, że coś się da zrobić i że w końcu coś "ruszy", zatem czekam:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Tzn, jesli ta rozpiska miala byc czytelniejsza to nie wyszlo. Mikrocyferki. Nic nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A jestes pewna ze nie masz żadnych alergii?
Wywal z miski chleb i nabial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Hmmm, o alergiach nic nie wiem. Żadnych dolegliwości nie odczuwam.Nie wiem czy to kwestia alergii...
Wrzucam jeszcze raz rozpiskę, może tym razem będzie więcej widać (muszę jakoś met. prób i błędów to wykombinować).
Całkowicie mam wyeliminować chleb i nabiał (w sensie twaróg półtłusty który często jadam?). Jajka, jogurt naturalny też?Jasny gwint, trudne to będzie :/. Płatki owsiane, orkiszowe rozumiem, że mogę jeść?
Kaloryczność zostawić tak jak jest??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie potrafię schudnąć

Następny temat

Kcal w potrawach surowych, a kcal w daniach ugotowanych, usmażonych, upieczonych

WHEY premium