SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wcześniej szkieletor, a teraz.... pomożecie się pozbierać???

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś dzień kompletnie NT, zatem tylko zrzut miski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś był DT, poniżej miska i rozpiska.
2.kurcze chyba muszę sobie obkładać ten gryf jakąś pianką - strasznie mi się wgniata w ciało...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś był DNT, i na obiad zgrzeszyłam kawałkiem pizzy.... Ale dobra była
Jutro DT.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś był DT, wrzucam miskę oraz rozpiskę treningową.
1.było całkiem nieżle, choć na samym poczatku myslalam ze mocy nie bedzie.
2.ostatnie powtorzenia - reka juz drzala.
3.tutaj zamienilam wyciskanie w gore sztangielek, na wyciskanie sztangi, bo nie bylo zadnej wolnej laweczki do siedzenia.
4.wydaje sie takie niby nic, a po dwoch seriach musze wziac mniejsze obciazenie ;)
AERO:Dodatkowo bieg 20 min




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sila jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś był DT, wrzucam tylko miskę a rozpiskę treningową jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Wklejam rozpiskę treningową z wczoraj oraz miskę z dzisiaj.
Uwagi do treningu:
1.przysiad-pierwszy raz 47,5kg - strasznie ciężko było ale się udało.
2.suwnica -musiałam zmniejszać obciążenie, bo nogi jakoś nie chciały współpracować
3.goblet- ciężko okrutnie utrzymac te 20kg w rękach w takiej pozycji.I różnicę w łatwości przysiadania pomiedzy 17,5kg też było czuć co widać po maksach :P
4.ok
Aeroby dłużej niż zwykle, bo nawet spoko się biegało :) - nogi mi się nie plątały.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dobra i jeszcze jedno, minęły około 2 tygodnie od rozpoczęcia nowych treningów, zatem czas na pomiary i prawie załamka...Wklejam całą moją historię - od ostatniego pomiaru nic się nie zmieniło. Jak widać mój pępek i poniżej pępka stoi w miejscu, TOTALNYM MIEJSCU.... kompletnie nie chce mi schodzić tłuszcz z brzucha :(:( Już naprawdę nie wiem co z tym zrobić. Ostatnie czego bym chciała to nakręcać się, że totalnym obcięciem kalorii się tego pozbędę Rozumowo wiem czym to się kończy...Ale do diaska - co z tym brzusznym tłuszczem?nic go nie ruszy?To ja mogę poruszyć niebo i ziemię aby go ruszyć, ale jak to zrobić? Oto jest pytanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
4 grudzień - miska oraz trening.
Uwagi:ogólnie forma była słabsza bo pierwszy dzień @, więc treningu nie zaliczam du super udanych
1.było ciężko zwłaszcza pod koniec
2.tradycyjnie aby utrzymac technike musialam zmniejszyc obciazenie
3.te 12.5 kg dają mi nieźle w kość
4.cały czas używam 2kg, może następnym razem spróbuję 3kg
5.nawet te 7kg w ostatniej serii wywołuje niemoc mojego ramienia
Generalnie tak jak pisałam, forma raczej słaba.Musze chyba czekać na lepsze samopoczucie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Zrobiły mi się małe zaległości w uzupełnianiu miski i treningu zatem po kolei. Najpierw miniony piątek




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie potrafię schudnąć

Następny temat

Kcal w potrawach surowych, a kcal w daniach ugotowanych, usmażonych, upieczonych

WHEY premium