SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wcześniej szkieletor, a teraz.... pomożecie się pozbierać???

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chcesz spaceruj, biegaj na czczo, jak nie będzie ci słabo, nie widzę problemu.. ale tak między nami chyba nie uważasz ze jesteś męzczyną Ci to przestają pić piwo i robia cokolwiek i chudną, OT Zycie, czy by spacerował na czczo czy po śniadaniu efekt byłby taki sam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Mężczyzną zdecydowanie nie jestem. I niestety trzeba się porządnie napracować, żeby coś tuszyło. Dziś jestem pełna optymizmu, mam nadzieję, że ten stan się utrzyma jak najdłużej
Wczoraj byłam na siłowni i wreszcie sobie poćwiczyłam, nawet moc była większa . Chyba te 3 dni nic nie robienia miały z tym coś wspólnego.
Poniżej miska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Miska z przedwczoraj DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Miska z wczoraj DT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dziś DT, staram się "odrobić" straty z początku tygodnia.
Poniżej miska oraz rozpiska z tego co ćwiczyłam w tym tygodniu.
Dziś było mało ludzi na siłowni, takze całkiem nieźle się ćwiczyło. Jednak odczuwałam nogi po wczorajszym pobycie. Jutro chyba odpoczynek.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Wczoraj DT, zatem ponizej miska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Wczoraj DNT, zatem miska z mniejsza kalorycznoscia ponizej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Wczoraj DT, w zalaczeniu miska ponizej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dzis DNT, wiec miska ze zmniejszona kalorycznoscia i aktywność - 1 godzina tańca :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Odzywam się dopiero dziś, ponieważ od piątku byłam na wyjeździe. Nie prowadziłam DŻywieniowego, ale starałam się utrzymywać czystą miskę (za wyjątkiem incydentu z rogalem świętomarcińskim....) ;)
W załączeniu trening z zeszłego tygodnia. Było kilka DNT, ale za to mnóstwo spacerów kilku godzinnych. Od jutra wracam do rutyny treningowej :) - już się cieszę bo mi tego brakowało !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie potrafię schudnąć

Następny temat

Kcal w potrawach surowych, a kcal w daniach ugotowanych, usmażonych, upieczonych

WHEY premium