SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wcześniej szkieletor, a teraz.... pomożecie się pozbierać???

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
j.w , mailingami tu sie nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dzieki Bogu :)!!Wreszcie cos sie dzieje u mnie w watku.Przepraszam, ze pisalam do Was, ale mowie szczerze - czulam sie troche oposzczona bez jakiejkolwiek kurateli. Jeśli chociazby jedna z Was, znajdzie czas, aby mi pomoc bede przeszczesliwa!! Chcialabym zeby po prostu cos sie ruszylo. To TYLKO tyle albo AZ tyle. Przepraszam jeszcze raz za wiadomosci na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Oblique, dobrze zrozumialam ze chcialabys zobaczyc filmiki z wyciskania sztangi stojac oraz pompek?Czy te pozostale tez?Bo zamotalam sie ;). Pomiary dawalam tylko na samym poczatku...Dzis postaram sie wkleic nowe.Co do cwiczen dodatkwoych daje rade je robic, czy to oznacza sie sie opierniczam na treningu?Wydawalo mi sie (a moze jestem w bledzie), ze robie to w miare dokladnie i sumeinnie.Inne Dziewczyny daja rade jeszcze robie aero przez min 20 min po treningu silowym. Moj trening lacznie z cw dodatkowymi zajmuje ok 45-50 min. Widze jakis progres w sile, ale jesli chodzi o moj zapas tluszczu (zwlaszcza na brzuchu) to jest kiepsko.Ostatnio wrecz nie moge dopiac spodni wiec jest gorzej niz na zdjeciach z poczatku sierpnia :/. Zatem cos wyraznie nie "pyklo" jak to sie mowi. Zrobie wszystko, zeby "pykło"......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
I miska z dzisiaj:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Miska z dzisiaj.

oraz trening:

1. Przysiad ze sztangą na plecach
10x30kg/ 10x35kg/ 10x37,5kg/ 10x37,5kg
2. Wyciskanie sztangi skos/góra
10x 15kg/ 10x 15kg/ 10x15kg/ 10x17.5kg
3. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
10x 36kg/ 10x 41kg/ 10x 41kg/ 10x 45kg
4. Prostowanie nóg w siedzeniu
10x 22.5kg/ 10x 27.5kg/ 10x 27.5kg/ 10x 32kg
5. Wznosy tułowia z opadu 10/10/10/10
6. Plank: 70s

Co do moich wymiarów, to nie mierzyłam się regularnie, wklejam to co mam. Ostatnio kilka cm mi przybyło w stosunku do przedostatniego pomiaru:(

Filmiki do poprawy techniki nakręcę jak tylko będę miała możliwość.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
widzisz, trening jest tak ułożony by w zwartych ramach poruszyć wszystkie mienie ćwiczeniami złożonymi, dobijanie jakichkolwiek partii mija si ez celem treningu, i oczywiście nie szkodzi ale tez nic nie wnosi. Czas na aero jest czasem założonym również w tym treningu przyczyniającym sie do spalania tkanki tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie muisz wszytskich cwiczen tylko te dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
oki, niebawem wrzuce filmiki!
Miska z dzisiaj oraz aktywnosc z serii 40min na basenie - kraul+żabka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7707
Dzis miska troche niedopracowana- zabraklo bialka. Za to z ruchu dziś była godzinka tańca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie potrafię schudnąć

Następny temat

Kcal w potrawach surowych, a kcal w daniach ugotowanych, usmażonych, upieczonych

WHEY premium