SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze dzieci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Etam przelotna, najlepsza muza do siłki

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ja hh slucham namietnie ale wielu wielu lat ale przyznam ze na silkce nie da sie przy tym cwiczyc jedni mowia ze na silke najlpesze techno moze i tak ale jak u nas puszczaja hity w stylu "koziolek matolek remix" albo pszczolka maja wersja techno to latwo o napady smiechu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Mój syn na siłownie będzie musial chodzic, bo w NBA pod koszem trzeba ostro walczyc , wiec sila mu sie przyda
pzdr

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
heh nie ma jak to zmuszac własne dzieci do pakowania na siłce

popaprańcy

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Rodzicom się nie uda w życiu czegoś osiągnąć to swoje ambicje przelewają na dzieci. Mimo tego że trenowałem boks to bym nie pozwolił synowi czy córce uprawiać tego sportu lub inne sztuki walki, chyba że tylko dla samoobrony ale nie dla współ zawodnictwa na turniejach :p.

Zmieniony przez - adrian233 w dniu 2006-06-09 14:52:56

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
E tam na początku neich sie dzieciak cieszy życiem jak dobije do 14 to niech sie bierze do pakowania PS: Nie ma to jak metal na siłce ;) Techno tez ujdzie ;) Jak kiedys będe miał dzieciaka to go tez zmusze do Metallu - oby nie do HipHopu bo go wydziedzicze

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
a ja swojemu będe kreatyne do mleka dosypywał i wleje mu cementu do grzechotek

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1409
Tylko nie metal i długie kłaki.
Łysy łeb i oczywiście techniawa =)
A jak córka? To fitness... =)

...każdy człowiek tworzy samego siebie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak córka to strong women

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiadam pytanie typu lamerskie

Następny temat

program treningowy na żeźbę

WHEY premium