SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wałbrzych

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
tak diben... ladnie mu poszlo aa z ta siłka to sie zastanowie i postaram sie namowic jeszcze dzingsa okaze sie czy da rade bo na podzamczu to on tylko pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
szczuplin
"na podzamczu to on tylko pije"dobre
no coz, ale ktos musi

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
No widze szczuplin ze jeszcze masujesz sie przed wakacjami. mysle ze po tym co masz pare kilo pojdzie. del to elegancko ci poszlo na diben. ja proponuje zgadac sie na silke w przyszlym tygodniu taki maly zjazd sfd :)

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
no ja jestem za zjadzdem tylko w czwartek mam nocke i lipa a dzings marudzi ze daleko mieszka wiec trzeba by sie wczesniej zgadac np na 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
daleko to moze przesada, ale jednak dojazd w dwie strony troche zajmuje
codziennie jestem w w-ch, wiec jak mam jeszcze dodatkowo dojezdzac(nawet na silke ) to sie czasem niestety leniwy robie

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
dobra nie marudz dostaniesz nalewka jak przyjedziesz na podzamcze bo tradycja musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
nalewke?
chce czysta

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
idzie ktos?
bo jak sie tak umawiac bedziemy to nigdy nie pojdziemy
a skad ty jestes dzings ze mowisz ze daleko?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
no wlasnie ustalmy jakis konkretny termin karku chcial tez isc ale cos zadko tu zaglada

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
czekam na konkrety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

silka- wroclaw

Następny temat

Trasy rowerowe - Wrocław i okolice !!!!

WHEY premium