SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wałbrzych

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
no ja jestem z podzmacza i mnie nie mozna zpbaczyc na silce bo po 1 sie wstydze:P a po 2 cwicze u siebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ja jestem na silownie nieraz na podzamczu i czasem w szczawnie bo wg. mnie to 2 najlepsze

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
no to dobre silki ja tez czasami jestem w fitnes parku czasami tez na 21

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
to musimy sie ugadac
ja bede za 2 tyg
bo nastepny tydzien mam popoludniowki:)

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://img129.imageshack.us/img129/1811/tytan5xq.jpg 

to jest fota z tytana :D z grubsza widac jak to wygląda wiec pewne wyobrażenie macie jak ktos nie był i cenowo jak najbardziej sie oplaca 3 zł / pakujesz do bólu

a Delsterydo nie mialem listy gg bo mi z niewiadomych przyczyn znikła ale juz Cie mam z powrotem wiec wszystko pod kontrolą

po po po po pozdro Wałbrzych miasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
dawajcie swoje foty moze kogos rozkminie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
szczuplin daj swoja
moje juz macie!
jak porobie foty na swojej silce to wrzuce

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Delsterydo Ty masz przynajmniej czym sie pochwalic :D w moim przypadku narazie nie bardzo :D i ogólnie musze pozostać anonimowy bo mama mówiła ze znajomosci internetowe są niebezpieczne jak bede mial 40 w bicu to sie ujawnie tylko skąd wezme te 6 cm haha :D

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
no to doklej a potem wrzuc foty
a mamy nie sluchaj jak cie buntuje

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
wyslij mame na silownie tam dopiero mozna spotkac zle towarzystwo :)

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

silka- wroclaw

Następny temat

Trasy rowerowe - Wrocław i okolice !!!!

WHEY premium