SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wałbrzych

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
no ja tez nie mam sie czym chwalic jeszcze teraz przez robote to juz wogole wstyd sie pokazac bo psy sie zleca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
hej panowie widze temat obumarl. proponuje zeby pogadac troche ze soba wkoncu z jednego miasta jestesmy. proponuje niech kazdy napisze cos o sobie i niech pisze ogolnie na co ma ocheote taki maly spamik :)

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
nie ma sprawy w koncu sami swoi tu są z jakich dzielnic jestescie bo ja z Podzamcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ja z Boguszowamiasta sexu i biznesu!wiecie d*****, haszysz, handel bronia
..................a raczej sexu(choc i to nie bardzo!)bo biznes sie tu nie kreci
a tak w ogole to reszta jest w profilu, ktory musze troche zmienic bo cos tam uroslo
a jak u was?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
u mnie spadki zaczynam teraz biegac i moze wkoncu zorbie wymarzony kaloryfer a poza tym cza wrocic do systematycznych treningow i przybrac troszke na masie... w sumie wiem ze bez sensu z jednej strony masa a z drugiej biegi ale cos trzeba robic zeby miec kondycje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
jasne

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
wlasnie lece biegac to znaczy probowac biegac jedno kolko wokol podzmacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10541
Delsterydo kojarze CiebieTy chyba do Energetyka do szkoły chodziłestak jak ja hehe No łape to Ty masz duza!Ja jeszcze musze troche przypakowac.Z Piaskowej jestem.

Pathe Mathos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
no ja tez jestem z piaskowej i i razem z karkiem bawimy sie ciezarkami a i kakru bije leszczy co nam chca zabrac hankielkie :)

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
ja tez jestem z energetyka hihi ekipa z pojechanej szkoły...tylko ze ja jestem skromny pakier to mnie nie znacie:P taki pasjonat i czatownik zarazem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

silka- wroclaw

Następny temat

Trasy rowerowe - Wrocław i okolice !!!!

WHEY premium