SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vinstrol plus co ... ?? - rzeźba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem tego portalu ... ćwiczę na siłowni już 3 lata niestety z przerwami teraz znowu zacząłem ćwiczyć na poważnie i chciałbym wrócić do formy . Wcześniej wspomagałem się głównie odżywkami ... lecz pół roku temu brałem metke plus vinstrol < vinstrol w tabsach > bardzo dobrze mi się to przyjęło weszło ładnie ... teraz chciałbym wziąść Vinstrol kuty ale chłopaki mówią ze muszę do tego testostron brać dla lepszego efektu i podstawy cyklu . Wiec przejdę do sedna sprawy ... podstawową dla mnie sprawą na tym cyklu jest pozbycie sie brzuszka nie jest duży ale mnie denerwuje chciałbym sie wyrzeźbi ale samo Vinstrol mnie podobno nie ruszy i muszę coś podobno jeszcze wziąć a NIE CHCE brać testosteronu bo mnie ro spompuje i nabiorę wody itp . Wiec mam pytanie co wziąść ..
#1 - z czym moge połączyć vinstrol żeby sie wyrzeźbić a nie spompować
#2 - czy testosteron jest podstawą i mogę go zamienić na coś innego
#3 - czy dobrym rozwiązaniem była by "deka" lub "metka" plus vinstrol
#4 - czy ewentualnie jest cos lepszego na rzeźbę od vinstrolu i mało szkodliwe
# 5 -jaki plan treningowy będzie najlepszy do tego cyklu

informacje dodatkowe
- już miesiąc jestem na diecie
- mam dużą motywacje
- na cykl mogę przeznaczyć około 1500 zł do 2000 zł max
- mam dobry dostęp do odżywek i nie tylko , mogę załatwić sobie wszystko
- pracuje do 17 godziny... siłka tylko wieczorem
- mam 23 lata , 169 wzrostu , 66 wagi , 37 w bicku , 105 w klacie


pozdrawiam wszystkich proszę o dobre rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
To że ja nie chce brać testosteronu nie znaczy że nie będę brał ... chciałbym poprostu go uniknąć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na priv moge Cie poprowdzic za te 2000
Ide na rower pozniej Ci rozpisze.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-06-24 14:42:07

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testo cię spompuje jak będziesz zarł smieci___mniej toksyczna od wina jest oxanandrolon do tego oddziałowuje na t3 co pomaga w spaleniu tłuszczu przy odpowiednim odżywianiu i treningu do połączenia testo wino/oxa można podrzucić clen i będzie ok___ więcej info jak wypełnisz ankiete działu
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-06-24 14:45:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jedno sobie wybij z głowy - winstorl nie jest "na rzeźbę" i nie rzeźbi sam z siebie, fat się pali dietą i aerobami, ja będę konkurencyjny, niech będzie te 1500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636
1200 zł i będziesz wyglądał jak młody Bóg

f***in zyzz broo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Za tanio się robi, pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
Dokladnie na rzezbe teoretycznie najlepsze t3 ktore sam osobiscie testowalem ale jak to w rzyciu bywa nie pomoze ci to zgubic fatu bez bardzo rygorystycznej diety i aerobow po prostu indeks kaloryczny musi byc nizszy od twojego dziennego zapotrzebowania na kalorie , jesli moge ci doradzic to moze ci pomoc krotki testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Odkopałeś temat który ma 2 miesiące. '' Życiu''

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Burzus przed "który" stawiamy bezsprzecznie przecinek, po " wypadało postawić kropkę. Dwa interpunkty w jednym zdaniu? Na szczęście to nie forum jęz. polskiego, wiec darujmy sobie.

Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-08-21 06:58:21

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
poziom się podnosi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po Testosteronie - Proszę o pomoc

Następny temat

mass drol dragona

WHEY premium