SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

umieram czy jaka cholera..? :///

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z wieczora treniren bede, slodycze? --no co tyy ;))
nie tam, juz sie nie bede dietkami katowac, tyko wywalam te musli i jogurtasy, bo cos mnie niestrawnosc dopadla lekka chyba, a w sumie od 5 dni to 2 razy dziennie muesli i jogurt, przesada...nawet ja to wiem ;)
tyko niech mnie walic miesmnie i kregoslup przestanom, bo chce sie pogiac wieczorem


chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
czy ty masz mozg ?

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zbozu 2 lata temu posialam...szalone wakacje byly ehh..
no teraz mam wiory w miejsce mozgu

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
pakowacto przez ten referat....socjolingwistyczne męczarnie

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz..moze cos jest na rzeczy? w koncu to byl moj pierwszy taki intelektualny zryw od pol roq przeszlo, a niedlugo sesja, czyli pelne gacie- czytaj: stresior i szpetne godziny spedzone nad ksiomzkom a to wszysko= przegrzanie resztek (zaryzykuje,ze cos sie ostalo jeszcze) mozgu... :/

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
hehe

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim!!

Czy wy wogle wiecie o co tej dziewczynie chodzi??
Pakować masz fatalny styl, miejscammi nie można Cię zrozumieć.
Chyba faktycznie w twoim przypadku odpoczynek ( zarówno fizyczny jak i intelektualny ) jest WYSOCE WSKAZANY !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
madzia: rybko, dziekuje za worek rad, ale hm... chyba nie jestes w stanie wplynac na moj styl - wprawdzie nie sledze Twoich postow, slonko, ale wierze, ze masz ciekawsze rzeczy do roboty niz analizowanie moich..? :)

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widzisz . Jak chcesz to potrafisz. Nie da sie nie śledzić Twoich postów, bo jest ich mrowie - wszędzie. Poza tym chyba się uzależniłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
pakowac cos dawno na ircu nie byłaś Już nie jesz wieczorami ?

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl 
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl 
Trust No One... Lame_Hunters.sq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za mało tłuszczu?!?!

Następny temat

Proporcje

WHEY premium