SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ukladanie treningu i diety - poszukuje wawa !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59
moze zaczne od tego, ze zaczynam przygode z silownia, poczytalem troche na necie o dietach i roznych ukladach cwiczen, nawet sobie ulozylem takie combo ale niewiem czy jest dobre- chodzi mi o spalenie tluszczu o jakies 25
% przyrost masy o jakies 10-20% (waze 75kg i mam 185cm), WIEC moje pytanie brzmi: Czy wie ktos moze czy w warszawie jest jakas silownia lub cos podobnego gdzie jakis znajacy sie na tym czlowiek moglby mi ulozyc diete oraz trening ??? z gory dzieki za odp. i sorry ze spamuje czyms takim.. pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
po co Ci czlowiek? masz wszystko na forum, i za darmo.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Marcin Jabłoński Aplauz - polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie j./w. ja prawie wszystko czerpie z forum i dobrze na tym wychodze jak gadam np. z insruktorem u mnie na silce to co przeczytam tutaj to jest zawsze prawda wiadomo ze trzeba patrzec na to co i kto napisal bo nie kazda odpowiedz jest tak samo wartosciowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
sachem i BPL-G

Jest za darmo, ale pozyskanie tej wiedzy kosztuje duzo czasu . A nie których czas jest bardzo drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
No to wiadomo dla niektorych jak maja duzo monety malo czasu to moga zrobic tak jak piszesz w Warszawie napewno nie bedzie problemu znales silownii odpowiedniej wystarczy wejsc na www.warszawa.pl i wpisac silownia wyjdzie pewnie sporo i przeczytac kto jest gdzie insruktorem jak bedzie jakis znany zawodnik to mozesz smialo uderzac np. tak jak wyzej ktos napisal Aplauz jesli tam jest Jablonski to na 100% dowiesz sie tego co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Ja sobie podzieliłem tak, że w każdym posiłku mam maks 30 g białka, a że jem co 3 godziny(średnio) to problem nie występuję. Chociaż na początku miałem problem z białkiem w 2 posiłku. Wychodzenie do kibla na uczeli, żeby zjeść 80 g twarogu rządzi. :)

Widze, że nie tylko ja uwielbiam grać na konsolach i rozmyślać nad odżywianiem;)Chociaż moja wiedza o jedzeniu to na razie jakieś 10%:)

meserszmit

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
miczel, co ty ******lisz?

:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
co? ;p

meserszmit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorzka czekolada

Następny temat

proporcje posilkow

WHEY premium