SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ujemny bilans kaloryczny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Witam!
Jestem na redukcji, moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 3200kcal (dla utrzymania wagi).
Właśnie obliczyłem sobie bilans kaloryczny wczorajszego dnia i wyszło ze przyswoiłem tylko 1600kcal (130g białka, 205g węglowodanów i 35g tłuszczów), chciałem zapytac co dzieje sie jeśli mam aż taki deficyt kaloryczny i jak go ewentualnie uzupełnić? Dodam też że waże 73kg (chce zejsć do 70kg), mam 179cm wzrostu, 17 lat i ćwicze 6 razy w tygodniu siłowo + aeroby 3-5 rygodniowo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699696
krótko - spowalniasz metabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Liczy się tygodniowy bilans nie tylko dzienny

Jeśli zbytnio obetniesz kakoriie, to szybko możesz opaść z sił i właśnie spowolnić metabolizm co skutkuje zahamowaniem postępów w odchudzaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
ok, a jakich składników moge jeszcze dodać węgli białka czy tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przede wszystkim brak Ci tłuszczu,choć podbić wypadałoby wszystko, choć w pierwszej kolejności sugerowałbym przemyśleć przyjętą strategię treningu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Jeśli to jest jednorazowe, to nie dzieje się nic poważnego. Przedmówcy pisali - liczy się też bilans tygodniowy, a jakieś jednorazowe odstępstwa od właściwego spożycia kaloryczności mogą chyba się pojawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
TYLKO ŻE JA OD 5 TYGODNI TAK MAŁO JEM, CO TERAZ Z MOIM METABOLIZMEM, DZISIAJ ZJEM 2500 KCAL, WPŁYNIE TO JAKOŚ NEGATYWNIE NA MNIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czy wpłynie czy nie to okaże się w praktyce, jesteś młody więc możesz się "prześliznąć" bezboleśnie. możesz zacząć od bezpieczniejszego podbicia tłuszczem i potem stopniowo z tygodnia na tydzień, podmieniać te tłuszcze węglami. np co 200kcal na tydzień, do poziomu 1g tłuszczu/1kg masy ciała.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-05-04 15:41:16

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - pilne

Następny temat

Początkujący szuka pomocy przy tworzeniu diety

WHEY premium