SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tussipect jak to brac??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no fakt helupy to nikt nie pali, al chyba nie ma sie czym chwalic

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
Adam pochwal sie pochwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
fakt tussi to najmocniejsze co brałem białego nie tykam nawet patykiem;]

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
białe rulezz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
np białe,ale nawet nie o to chodzi,tylko śmiesznie to zabrzmiało

"przerośnie cie"

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1882
https://www.sfd.pl/temat123288/

racja dropsy lepsze niz syropek ktory jest feee

;)
---
Nie pisac do mnie w sprawie koksu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1680
Śmiać mi się chce - 5 tabsów. Zjadłem całą paczkę + kawa + witaminę i jakoś tak średnio było. Ale pry takiej ilośći później mi się nic nie chciało. ;>

Będe miał największą sylwetkę... wstrzyknę sobie jeszcze tylko setkę...

http://admin.idns.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
imo jak dla mnie 10 max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Efedryna jest bliskim analogiem amfetaminy. Także w większej dawce ma podobne, lecz słabsze działanie, oddziaływuje tak, że wydziela nam noradrenalinę i przez to czujemy się naspeedowani. Jest bezpieczniejsza od fety, bo jest w leku, a feta nigdy nie wiadomo z czym.

Jeśli chodzi o Tussipect to najpierw sprawdź czy 3-4 tabletki Ci nie zaszkodzą. A do jakichś egzaminów czy ćwiczeń wystarczy 5 tabsów. Niestety w Tussipecie są zioła, ale pracuję już nad ekstrakcją efki z Tussi, w każdym bądź razie jest jeszcze taki lek jak Sudafed i tam jest izomer efedryny - pseudoefedryna. I nie ma tam ziół.

Ja najwięcej zjadłem 20 Tussipectów, niestety, kiedyś interesowałem się dragami i moje niechlubne doświadczenie to:
Marihuana, (hash), amfetamina, MDMA/MDA, efedryna, pseudoefedryna, DXM, benzydamina, aviomarin, allobarbital, kodeina, tramadol, zolpidem, diazepam, clonazepam, alprazolam, lorazepam, klorazepat, karbamazepina, medazepam, Pridinol, gałka muszkatołowa, Salvia Divinorum, Kanna, LSA, butapren, hydroksyzyna, cetyryzyna.

A to wszystko przez zainteresowanie chemią. Odradzam Wam wpieprzać amfetaminę, naprawdę. Już lepiej sprowadźcie sobie czystą efkę z kofeiną z zagranicy, lub poszukajcie innych źródeł do efki, bo uliczna feta to największy syf, po którym można się przekręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
draqz swoj chlop lap pierwszego soga

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-07-14 14:23:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b12 w zastrzykach

Następny temat

Co to za wynalazek???

WHEY premium