SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

treningi a alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Jak w temacie.Jestem kandydatem na uczelnie wyższą w Lipcu mam testy sprawnościowe:pływanie 50m,bieganie 1000m,bieganie 100 i drążek ok 30 razy. Mamy paź od września biegam,pływam chodzę na siłownie.Ale wiadomo niedługo jakieś,swieta 18-nastki, sylwester.Czy kategorycznie nie moge ani kieliszka ani grama alkoholu piwo,wódka? wiadomo nie pije sie co weekend skonczyło by sie grubsza impreza.P.S jak duży ma to wpływ na wymienione dyscypliny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Wiadomo że alkohol negatywnie wpływa na przyrost mięśni i efektywność treningów ale możesz sobie pozwolić w od czasu do czasu.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nic Ci się złego nie stanie.

Z picia piwa, czy wina mozna wynieść pewne korzyści

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Im mniej alkoholu w zyciu tym lepiej. Sam sie zreszta przekonasz

Piwo w domu po obiedze z kolegą to nic. Natomiast imprezy to nie sam alkohol, ale nie przespana noc, ciulate jedzenie lub brak jedzenia, duze ilosci alkoholu, a nie daj boze zeby rzygac na drugi dzien

Zmieniony przez - Tyanis w dniu 2012-10-06 17:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Ta , rzyganie to już wstrząs dla organizmu , forma w dół .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Piwo w domu po obiedze z kolegą to nic. Natomiast imprezy to nie sam alkohol, ale nie przespana noc, ciulate jedzenie lub brak jedzenia, duze ilosci alkoholu, a nie daj boze zeby rzygac na drugi dzien

Zależy, kto jak imprezuje.
To, że ktoś ćwiczy, nie znaczy, że ma rezygnować z życia towarzyskiego. Nie popadajmy w paranoje. Jak się raz na jakiś czas nie wyśpi i wypije kilka piw, to mu biceps nie zmaleje o 5 cm.

Mnie studia często zmuszają do niespania po nocach - czy to znaczy, że mam z nich zrezygnować, bo przez nie mam gorszą regenerację?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Słowa Ergniego
Jeden gruby melanż = 2tyg do tyłu.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
szkoda ze ja po wczorajszym melanzu dodalem dzisiaj +5kg w siadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wczesniej chyba cwiczyles sama sztanga Albo melanz slaby

Raz w zyciu na kacu poszedlem na trening i dawalo rade =] Kac przeszedl, oczywiscie nie byla to mega sieka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Proszę o pomoc co robię źle

Następny temat

Jak schudnąć 15kg?

WHEY premium