SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening szamana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
czesc mam taka prosbe poniewaz uzylem juz wyszukiwarki w poszukiwaniu tego treningu i niestety nie znalazlem zadnego linka dzialajacego do treningu szamana w formacie xls czy ktos moglby mi udostepnic takowy !? z gory wielkie dzieki !

Trza cwiczyc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat63414/

ZLE SZUKALES!!!

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
chyba nie :D tutaj linki nie dzialaja sam zobacz

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mi dziala

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14945
Jemu chodzi o link do ściągania tego treningu!
Ps- Ma rację, mi też nie działa ani ten pierwszzy, ani ten drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hm tak spojzalem tylko ze temat, temat a z enie dziala...hm to ja nie mam wiecej informacji- napiszcie na pm do autora tematu moze ma.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
WITAM WSZYSTKICH

czasami zagladam na strone *sfd widze ze zainteresowanie treningem ś.p SZAMANA jest jeszcze po tych kilku latach aktualne. nie podoba mi sie jednak iz nie ktore osoby na forum wypowiadaja sie ze maja ten trenig i jak ktos chce to moga mu *sprzedac to nie fear. Jezeli oczywiscie ktos jest zainteresowany to piszcie na [email protected] , postram sie go szybko odeslac osobom zaiteresowanym.

*****Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA***** (Szaman)


siosta Szamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
https://www.sfd.pl/temat185272/ - zobaczcie kolesia w tym temacie to samo napisał...

Człowieku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase , prosze o ocene

Następny temat

Prosba o zmiane planu

WHEY premium