SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening silowy na klate

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
dobra a co z innymi partiami ciała??

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Inne partie raz w tygodniu. Ja właśnie robie ten trening i narazie daje rade... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak jak przedmówca i nie katować zbyt dużą ilością serii...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
postaram sie cos wykombinowac z innymi partiami i zaczne od poniedziałku
planuje na inne partie 2, 3 cwiczenia po 3 serie, czyli tak standardowo, i sie zastanawiam co z martwym ciagiem i przysiadami czy je robic tez po 3 serie czy moze jakos inaczej?
co wy o tym sadzicie??

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jeśli nastawiasz się na rozwój siły klatki to przysiady i ciągi możesz wykonywać ale na zmniejszonych procentach max 70% na 5ruchów i raczej przez cały okres planu. Traktujesz typowo zachowawczo a skupiasz się na klacie i tricepsie. Co drugi tydzień możesz dołożyć dociskania a na triceps poręcze obowiązkowo z dodatkowym obciążeniem na 5ruchów a później możesz schodzić z liczba powtórzeń do 2-3 na tydzień przed sprawdzianem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
Skusze się na ten plan(okolice wrzesień- październik). Tym bardziej, że nigdy nie ćwiczyłem klatki 3x w tyg.

Dorzucę do niego jakieś suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
ttomek85 życze powodzenia w skończeniu tego treningu. Ja właśnie robie drugi tydzień i nie jest aż tak lekko... he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5233
juz mam tydzien za sobą :) i powiem ze nie jest żle boje sie drugiego tygodnia no ale nie moze byc zawsze łatwo;)
jak wam idzie??
pozdrawiam i powodzenia!!

get big or die tryin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dzisiaj kończę 4 tydzień zobaczymy co z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
Jeśli chodzi o mnie to robiłem go po kilku miesięcznej przerwie
i ze 105kg powróciłem do 120kg (jechałem bez żadnych supli)
po nim odpocząłem pare tygodni i teraz zacząłem 10-cio tygodniowy trening Senegroth'a (oczywiście już z pewną suplementacją )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sparing partner poszukiwany

Następny temat

Pompki 4 siła:D

WHEY premium