SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki 4 siła:D

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
Witam

jesli komus nie idzie wyciskanie i stoi w miejscu proponuje ciskanie pompek CODZIENNIE!!!! NAPRAWDE TO DZIAŁA (najlepiej na stołkach) Ja przez ostatnmie 2 tygodnie robiłem pompki 100-200 (MIMO TO CZY MIAŁEM TRENING KLATY CZY NIE pOMPKI WYRABIAJA DYNAMIKE)dziennie i siła w wyciskanie skoczyła mi 10 kilo naprawde to działa POLECAM ! ! ! !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
pompki to dobra sprawa...
ja robie nie wiecej jak 50-70 dziennie i siła powoli ale rosnie
pozdro:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz dokładniej powiedzieć ile serii itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
ja naprzykład wstaje rano i robie 2 serie po 50 i na wieczor gdzies koło 19...20 robie to samo czyli znowu 2 serie po 50 i tak codziennie!Polecam robic az do całkowitej pompy i zmeczenia. siła na wicisk skoczy napewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
słyszałem kiedyś o tym nawet na sfd czytałem ale nie sprawdzałem.... przydał by sie ktoś doświadczony zeby sie wypowiedział...

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na początkujących zadziala. Ale na średniozaawansowanych i zaawansowanych na pewno nie a wrecz przeciwnie. Takie pompki na wytrzymałość niszczą siłę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Ja mogę powiedzieć jedynie to co któryś z poprzedników,że u początkujących może i to sie sprawdza,ale u średniozaawansowanych i zaawansowanych nie,ja robiłem codziennie po przeszło 300pompek przez ok.30 dni i siła w klacie mi spadła.pozdro

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja słyszałem że na siłę dynamiczna to po treningu klatki najlepiej robić 2 - 3 serie z malutkim obciążeniem przez 30 sekund najlepiej żeby było ze 40 - 50 powtórzeń

Zmieniony przez - linos93 w dniu 2008-06-07 22:29:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na siłę dynamiczną to się robi pompki z przyklaskiem z przodu bądź z tyłu po 3-4powt w serii(chodzi o to, żeby wybić sie jak najwyżej w górę). Miła odmiana, chociaż ja uważam że lepsze jest dynamiczne wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 515
Senegroth- słyszałem ze pompki z przyklaskiem nie sa zbyd dobrym rozwiazaniem. moze wyrabiaja dynamike ale podobno ma to bardzo negatywne oddziaływanie na stawy (łokcie i nadgarstki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wiesz idąć tym tropem można zjechać całą plyometrykę za to, ze przeciaża stawy Pompkami po 50 w serii na pewno nie zrobisz dynamiki. Chodzi o jak największą prędkość ruchów w trakcie serii a wiadmo, że 50ta pompka z kolei nie będzie tak szybko wykonana jak pierwsza czy druga, więc w treningu dynamicznym nie przekracza się 4-5powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 879
Rośnie rośnie ja polecam robic 3 serie, a mianowicie:


1. Normalne (na kostkach),
2. Z nogami na poziomie pasa, ręce na podłodze, dłoń otwarta,
3. Normalnie (na kostkach), ręce mniej więcej tam gdzie sie kończy motyl - w miarę ciasno.

Serie... hmm to zależy od zawodnika
Miedzy zmiana serii, rozciągać ręce (kolejno- przedramię, tak jakbyś dłoń otwarta kierował w stronę łokcia, i przytrzymać tak chwile ja liczę 1 i 2 i 3 i tak do 11, tak lewa ręka później prawa.. Później składam ręce tak jak do modlenia sie (tylko nie z wyprostowana dłonią).. Jeszcze reke za plecami i przed glowa tak samo liczyc..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening silowy na klate

Następny temat

ARMWRESTLING W POZNANIU

WHEY premium