SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na siłe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 627

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

męzczyzna

Wiek

18lat

Waga

67kg

Wzrost

181cm

Cel treningowy

siła potem masa

Staż treningowy na siłowni

4 miesiace

Uprawiane inne sporty

mozna powiedziec ze nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga, ławka , hantle

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

własny plan partia 2x w tygodniu

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie 85kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 691
Witam, od ponad tygodnia zaczołem trening na siłe . No i coś sie dziwnego dzieje. ale moze zaczne od tego jak ten trening wygląda, robie go w Poniedziałem i piątek(chodzi mi tylko klatke na siłe) . rozgrzewka jakies 2 serie , potem
1 seria 75% CM/ 6p
1 s 78%/5p
1 seria 81%/4p
1 seria 85%/3p
1 s 88%/2p
2 serie koncowe cieżarem 91% po jednym powtorzeniu.
czasami dodam rozpietki 2serie po 10
No i na pierwszym trening prawie udało mi sie wszystko zrobic idealnie w jednej serii mi zabrakło , na drugim treningu było troche gorzej ale pomsyalem zakwasy moze albo to dopiero poczatek i dlatego , a dzis było jeszcze gorzej przy 3 serii juz nie dokonczyłem a co mowic o ostatnich. dlatego zwracam sie o pomoc czy moze lepiej robic tylko raz w tygodniu klatke takich treningiem( zalezy mi na sile do konca wakacji a potem masa) dodam ze mój staz to 4 miesiace nie biore zadnych supli, rekord na klatke wskoczyl z 55kg na 85 kg przy wadze 66kg i wzroscie 182cm? mysle ze chyba przetrenowywuje sie i to ostro(mam na mysli klate bo reszta parti raz w tygodniu). dzieki z góry.

Zmieniony przez - MrSkower w dniu 2012-07-30 19:08:31

Pain is temporary Pride is forever !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wszystko od początku MASA=SIŁA .

"Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie 85kg "

nie interesuję nas twój max .

Jedynie podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach

przysiad - ?
martwy - ?
wyciskanie - ?

Dieta: brak
Cel treningowy: siła potem masa

czytaj co wyżej napisałem .

DIETA - sposób odżywiania zacznij od tego inaczej nic z twoich potów na sali .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push/pull

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium