SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na siłę i nie tylko:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 479 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9640
Już wypełniłem;) to co jeszcze radzicie-bo gadałem z paroma osobami i mówili że trening dobry, wiec nie wiem:( Pozdrawiam, dzięki Krzych666 za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 253 Napisanych postów 5469 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16359
Poradzę tak, ponieważ dopiero zaczynasz - porób sobie przez jakieś 2 miesiące rozruch dla początkujących (ACT) . Zanim przejdziesz do treningu siłowego musisz przyzwyczaić stawy i ścięgna, dlatego później przyda się typowy trening na masę powoli przyzwyczajający do cwiczeń na siłę - w międzyczasie możesz trochę przyciąć dietę, żeby zgubić trochę w pasie. Jak już się wdrożysz - możesz wtedy zacząć specjalistyczne treningi ukierunkowane na rozwój konkretnej cechy. A z suplementami jeszcze się wstrzymaj.

"Dzień dobry, czy dostanę marynarkę na 146 w klatce?"
"Pan się chyba pomylił, 146 to...wzrostu?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 479 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9640
To mogę sobie ćwiczyć dalej tym treningiem co napisałem wyżej??Czy koniecznie to ACT-bo chcialbym sobie jechać narazie tym treningiem-wczoraj robiłem klate dzisiaj koło 20:00 chcę iść ćwiczyć na bicka i tricka-mam swoją siłownie-domowej roboty-nie za ciekawa ale zawsze, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 253 Napisanych postów 5469 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16359
radziłbym jednak ACT.

"Dzień dobry, czy dostanę marynarkę na 146 w klatce?"
"Pan się chyba pomylił, 146 to...wzrostu?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja jednak zaryzykuje ten trening-najwyżej. A co radzisz żebym kupił do "jedzenia"???Cell Pump a może Tribulus????Wiesz, nie orientuje się tak jak Ty.
P.S.bez podlizywania się niezłe plecyki-heheh-łapa też niczego sobie-ja bym chciał mieć tak z 45, hmmm możeza kilka lat...Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To co, doradzisz mi coś z tymi odżywkami, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Proszę o jakieś rady co do suplementów, z góry dzięki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jak możecie to pomóżcie mi w tamtym co pytałem.
P.S.kumpel kazał mi się spytać jaka jest najlpesza odzywka zeby poprawić wydolność organizmu9kondycje i takie tam)Pozdrawiam z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Proszę pomóżcie, mój kumpel bardzo oto prosi, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To znów ja, kumpel bardzo Was prosi, o pomoc w doborze suplementów na wydolność organizmu-zależy mu na tym bo gra już kilka parę ładnych lat w klubie itd.Proszę Was o rady, bo właśnie jest na necie(stara się szukać)i chce zamówić i prosi Was ekspertów o rade. Z góry kazał wszystkim podziękowac za jakąkolwiek informacje, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dotyczace progresji

Następny temat

plan treningowy do oceny!!

FuckBaton