SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na parkour i free runing

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Chciałem zauważyć że zaschnięte gówienko jak trochę poleży robi się białe a jak wiadomo powszechnie wapń również jest białego koloru. Czy stolec na skutek leżakowania i suszenia zamienia się w mączkę wapienną nic tylko spożywać. Wapń wzmacnia kości i poczucie godności.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
O tym mowie . Np. jak postawisz stolca w poniedzialek to około srody/czwartku bedzie on najodpowiedniejszy do wszamania . bedzie to niczym bomba wapniowa

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
A jak zjesz po tygodniu to piszczelami będziesz hydranty okopywał :D

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Po tygodniu jest juz niesmaczny

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Wracając do masturbacji przy parkour:

Jak wiadomo zarówno w parkour jak i w free run ważne są silne palce i uścisk.Moja rada:
ugniatanie kluchy wzmacnia paluchy!

Co do stolca to niektórzy mają problem,żeby zjeść go w całości, dlatego dobrze jest brać środki przeczyszczające i jeść dużo wiśni(lub innych owoców do smaku)-lub twardy kał mixujemy z owocami blenderem(ale to nie jest naturalny sposób obróbki)- takiego wiśniowego szejka pijemy po treningu i na noc, żeby przeciwdziałać katabolizmowi.
A picie swojego nasienia działa wzmacniająco na stawy(są bardziej elastyczne).

smacznego

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-04-15 11:44:00

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
"ugniatanie kluchy wzmacnia paluchy!"

hahaha j*błem :D łap SOG'a :D

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
A ja myślałem że to przysłowie brzmi: "bicie gruchy wzmacnia paluchy"
Pomysł z miksowaniem stolca z owocami leśnymi jest po prostu genialny. A co sądzicie o urynoterapii czyli piciu moczu podobno powszechnie stosowana w Indiach z dobrymi skutkami.


Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-04-15 13:56:31

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dzięki chopaki wspaniałe tematy tu u was powstają, ostatnio czytałem ten o ninja napewno będę z uwagą śledził dział
Urynoterapia- znam kilka osób, co stosowały i bardzo sobie chwalą ale ja bym się chyba nie zdecydował ale dla autora tematu strzał w dziesiątke

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Autor temat sobie odpoczywa od forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planie z góry dzięx ;**

Następny temat

plan treningowy

WHEY premium