SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na parkour i free runing

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
elo, mam lat 13 chciałbym się robić salta z dachów skakać itp jak na tych filmikach na yt ale do tego na pewno jest potrzebny jakiś trening , co polecacie? stać mnie na bardzo dużo ale jest taka sprawa że w nocy coś niemoge zasnonć mało śpie ok 8godz zasypiam o 12godz gdzieś! a śpie do 10 ok , i chyba zaczynam powoli dorastać , i czasami jak ćwicze skoki na palcach szybko i energicznie na wysokość 2cm robie tego ok 400 to jak zrobie 150 to serce albo coś wogół serca mnie boli lekarz muwiła to dlatego ze żle odycham to prawda? a i ćwicze sobie codziennie 50brzuszków x2 lub x3 rożnymi sposobami ok 30 że nogi mam skulone i stopy wkładam pod wersalke, pompki prawie codziennie robie ich 15 po 2 serie do tego mam gumy ćwicze nimi i wiele innych, robie też trening kangarohoops i rożciągam sie 6razy w tyg lub 5, do tego od 1tyg chodze na dżudo, przez ok3miesiące ale były przerwy BO CHOROBA itp , gram też w noge kosza itp, jak mam trenować codziennie czy jak poprosze o jakiś plan z góry thx i sorka za błędy bo jestem już zmęczony, a i mam taki nietypowy problem co przeszkadza mi wszędzie otóż często mi penis staje i chce mi się masturbować wiem że to jest nie zdrowe i tego za bardzo nie robie staram się unikać ale jak tego nie zrobie to potem w nocy ciągle o tym myśle a nawet jak to zrobie to też tak mam ale już dużo mniej nie wiem dlaczego masturbować się czy nie ? wiem że wtedy traci się witaminy itp a może lepiej to wypic? heh , a i przy produkcj spermy też traci się witaminy itp? czy jalk bende się masturbował to tyle samo będe tracił białka itp? i zdrowo wg was tor robić czy nie? i czy w to wogule normalne jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
Zadaj jeszcze z 50 pytań i jak Ci przestanie stać to może od kogoś otrzymasz odpowiedź.

A tak na serio to opanuj si trochę, bo w jednym temacie poruszyłes ich tyle że w każdym dziale na sfd możnaby napisać kilka o każdym. Czy to ma sens ? Sprecyzuj pytanie i pisz konkretnie o co chodzi, chyba że chodzi Ci tylko o spam i zaśmiecanie porządnego forum

Pozdrawiam i opanowania życzęę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Wypijanie własnej spermy jest zdrowe, a nawet wskazane. Zapytaj swojego ojca pewnie też to robił/robi. Wcieranie nasienia w konkretny mięsień też pomaga, ale nie wskazane jest branie prysznicu, czy jakiekolwiek mycie ciała podczas takiego cyklu.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ej a wy se jaja chyba robicie no nie ? nie ja się pytam poważnie a co z tym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ej a można jeść 20min przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Kup słownik zapisz się do szkoły podrośnij do 20 lat zrób test iq skocz na łeb i UMRZYJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Jako stary traceur

Trening siłowy odpowiednio pod parkour masz tutaj :





Jedna z najlepszych grup PK w Polsce więc filmik jest godzien polecenia. Ogólnie ćwiczenia które powinieneś wykonywać to ćwiczenia bezpośrednio pod PK, np nie ma sensu powtarzać miliarda pompek gdy nie będziesz potrafił np. zrobić płynnego przejścia przy np. "Cat Leapie". Co więcej biegaj bo przecież 90 % trasy to puste miejsca w których tylko czasami pojawiają się przeszkody które musisz przeskoczyć. I ćwiczyłbym jak narazie w taki sposób ponieważ stawy masz jeszcze młode i nie ma sensu żebyś od razu zabrał się za skakanie.

To tylke odnośnie PK, co do FR nic Ci nie pomoge ponieważ nigdy tego nie ćwiczyłem, jedyne co wiem to to że przy elementach akrobatycznych bardzo łatwo uszkodzić sobie stawy więc dalej odpuściłbym też i to.

Co do masturbacji to jest to forum o tematyce sportowej i to chyba nie jest pytanie na miejscu.

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
chciałbym się robić salta z dachów skakać itp jak na tych filmikach na yt ale do tego na pewno jest potrzebny jakiś trening
Zgadza się, jest. Ale z dużą dozą ostrożności.

stać mnie na bardzo dużo ale jest taka sprawa że w nocy coś niemoge zasnonć mało śpie ok 8godz zasypiam o 12godz gdzieś! a śpie do 10 ok
10h snu to nie jest mało. Może przestawiłeś sobie zegar biologiczny. Nie pij coli na noc ani energy drinków itd. Może tak właśnie robisz. Staraj się regularnie kłaść o 5-10 minut wcześniej spać.

czasami jak ćwicze skoki na palcach szybko i energicznie na wysokość 2cm robie tego ok 400 to jak zrobie 150 to serce albo coś wogół serca mnie boli lekarz muwiła to dlatego ze żle odycham to prawda?
Po mojemu to kolka

a i ćwicze sobie codziennie 50brzuszków x2 lub x3 rożnymi sposobami ok 30 że nogi mam skulone i stopy wkładam pod wersalke, pompki prawie codziennie robie ich 15 po 2 serie do tego mam gumy ćwicze nimi i wiele innych, robie też trening kangarohoops i rożciągam sie 6razy w tyg lub 5, do tego od 1tyg chodze na dżudo, przez ok3miesiące ale były przerwy BO CHOROBA itp , gram też w noge kosza itp,
Codziennie to przesada lekka. A na pompkach i brzuszkach świat się nie kończy. Na drążku się podciągasz? Nie? To zacznij. Poszukaj innych ćwiczeń "bez sprzętu".

często mi penis staje i chce mi się masturbować wiem że to jest nie zdrowe
g**** wiesz

nie wiem dlaczego masturbować się czy nie ?
Wal na zdrowie

wiem że wtedy traci się witaminy itp a może lepiej to wypic?
Rób jak chcesz Ale jak nie wypijesz to nie osłabniesz nagle

i czy w to wogule normalne jest?
Nie.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1079
Koleś jak chcesz ćwiczyć 3run to nie musisz ćwiczyć ; )
ćwiczyłem 2 lata (w to lato chyba też zacznę)
Jak ćwiczysz 3run to mięśnie same się ćwiczą ; D

A jeśli chodzi o masturbacje to powiem ci że jesteś po***any ; )
Masz robić sobie loda i pic swoją spermę . xd (i po co wogóle piszesz na forum o swoim penku ? .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
2 lata czyli 2 okresy letnie tak?
To nie wszystko. Trochę sprawności by sie przydało. Trening "główny" tj właśnie te wszystkie vaulty to podstawa, ale do tego można dodać kilka rzeczy. Bdzie Ci łatwiej wykonywać niektóre "ewolucje".

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
a chciałbym się na początek nauczyć salta do tyłu, gdzie je wykonać, i jak je wykonać mam, przed blokiem kupe trawy bardzo duzó jej i murek do tego , salto do tyłu uczyć się na trawie normalnie czy jak najlepiej się nauczyć salta do tyłu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planie z góry dzięx ;**

Następny temat

plan treningowy

WHEY premium