SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na klate

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez traktor71 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
witam, mam pewniej problem gdyż kiedyś miałem duza nadwagę wiadomo brzuch jak betoniara cycki jak baba dupa jak szafa, około 2 lat temu prze szlem na dietę i efekty były bardzo zadowalające, brzuch jest plaski tylko problem jest z klata. Chce żeby ona była plaska ze jak np wciągnę brzuch to nie będzie tak wystawać ogólnie chce ja spłaszczyć. Od 2 miesięcy regularnie codziennie spędzam około 30min na sztandze i hantlach ale efekty są tylko w minimalnym powiększeniu bicków a klata a ni rusz. Teraz jestem na wakacjach i nie mam dostępu do sztangi i sprzętu na siłownię nie mogę iść bo mam 15 lat wiec mnie nie przyjmą. Robie także pompki i brzuszki około 40 tego i tego dziennie. Jak już mówiłem jestem na wakacjach i dla zabicia czasu robię ćwiczenia od 3 dni tobie po 100 pompek przysiadów brzuszków itp. w seriach po 20-30. Doradźcie mi jakiejś ćwiczenia żeby te klatę spłaszczyć i muzę jakąś dietę. thx
15 lat
waga około 68-70
173cm wzrostu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dieta podwieszone, dział odżywianie! :)

Trening:
-Przysiad 4 serie (10-15 powtórzeń, jeżeli za łatwo patrz pkt.3)
-Podciąganie na drążku 4 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz siłę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Pompki 4 serie (10-15 powtórzeń, jeżeli za łatwo patrz pkt.3)
-Pompki z nogami na dużym podwyższeniu 3 serie (Rób tyle powtórzeń ile dasz radę, starając sie zawsze kończyć, gdy masz siłę na jeszcze jedno powtórzenie)
-Podciąganie zgiętych nóg wisząc na drążku 3 serie (max)
-Wspięcia na palce na jednej/dwóch nogach 2 serie (max)

Do tego dorzuć bieganie i będzie super :)

Pozdrawiam,
Venc1LQ.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki sprzet pomiarowy gps do biegania i jazdy na rowerze

Następny temat

Prawidłowy trening

WHEY premium