SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening masowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
dzieki a co do przysiadów to zobacze jak mi bedzie szło bo nigdy wczesniej ich ie robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
to naucz sie dobrej techniki

Jak załapiesz dobre podstawy to bedzie super

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
czy zakwasy mogą być powodowane przetrenowaniem? jesli nie to jak rozpoznac przetrenowanie meisnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
przetrenowanie - spadek siły, brak przyrostów... i samemu powiniens wyczuć że już za dużo... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
yhm. teraz bede cwiczyl tym tutaj wspólnie ułozonym planem, zakładając, że z kazdej serii bede wyciągal max moich mozliwosci to czy jest groźba przetrenowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
pamiętaj, że liczy się technika :)

ciężar dobieraj tak abyś miał w zapasie 2 powtórzenia... :) tzn że po wykonaniu np 12 ruchów, wiesz ze mogłbyś jeszcze zrobić 2 (tylko ze ich nie robisz) :)

planem ćwicz ok 8 tygodni, potem zrób tydzien przerwy i albo śmigaj tym, albo zmień na nowy... :) chyba że wcześniej odczujesz, że już wystarczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
znaczy w nastepnym tygodniu zaczynam cykl napewno na xpandzie a dodatek to nie wiem wiec 8 tygodni to akurat na caly cykl. Mówisz, że zawsze 2 powtórzenia w zapasie, a wszyscy radzą aby w treningu na masie zadnego zapasowego nei zostawiac i jak to pogodzic;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
mnie uczono żeby tak było ;) zresztą teraz nawet jadę systemem MASS który jest nastawiony na masę i sam Michail mówi zeby 2 powt zostawic ;] wiec ja mowie co wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tak jak gada adzik123 , lekki zapas sily musisz jednak zostawiac.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
sory ze odświerzam stary temat ale nie chcem zakładac nowego, przy supinacji mam napisane 4x10 i teraz 10 na jedną ręke, 10 na drugą czy 10 powtórzen razem na obie(czyli wtedy po 5 na jedną)?

Czy znacie jakies 3 cwiczenia na brzuch, żeby rozwinąć wszystkie partie? czy brzuch w nietreningowe mam robic w porze normalnego treningu czy kiedy chce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-karlo13

Następny temat

Ostry trening

WHEY premium