SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla początkującego - 3 dniowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
witam
wiek 17
staz kilka miesiecy
dieta staram sie (kasa)

ćwiczenia ze stronki : http://www.kulturystyka.pl/atlas/

PONIEDZIAŁEK ( KLATKA+TRICEPS )

KLATKA

3X10 ŁAWKA PROSTA WYCISK HANTLA
3X10 ŁAWKA SKOŚNA WYCISKI HANTLA
3X10 ŁAWKA SKOŚNA WYCISK HANTELKI
4X10 ŁAWKA PROSTA ROZPIĘTKI

TRICEPS

3X10 POMPKI TRICEPSOWE Z OBCIĄZENIEM
3X10 WYCISKANIE FRANCUSKIE NA LEŻACO
3X10 WYCISKANIE FRANCUSKIE NA SIEDZACO

ŚRODA ( PLECY+BICEPS)

PLECY

3X10 PODCIAGANIE SZATANGI W OPADZIE
3X10 SCIAGANIE DRĄZKA WYCIAGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM
3X10 PRZENOSZENIE SZTANGI W LEZENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ

BICEPS

3X10 UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM:
3X10 UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU”
3X10 UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO

PIĄTEK ( NOGI + BARKI )

NOGI

3X10 WSPIECIA NA PALCE W STANIU
3X10 ODWROTNE WSPIĘCIA W STANIU

3X10 PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH
3X10PROSTOWNIE NÓG W SIADZI

BARKI

3X10 WYCISKANIE SZTANKI SPRZED GŁOWY
3X10 WYCISKANIE SZTANKI ZZA GŁOWY
3X10 PODCIAGANIE SZTANGI WZDŁUZ TUŁOWIA
3X10 UNOSZENIE RAMION PRZÓD ZE SZTANGA

prosze o podpowiedzi co zmienić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
plan nie dosyc że beznadziejny to przeładowany i nie dla ciebie, nie ma w nim martwgo ciagu jest zła kolejność ogólnie do kosza.

naucz sie podstaw prosty plan który ci dałem po tym czasie wracasz i stedy polecam ci splita z podziałem pratii push pull, góra dół z partia 2xw tygodniu.

nie polecam ci ćwiczyć tym planem co przedstawiłeś.

chyba wszystko ci podałem co potrzebne ci bedzie.

reszta należy do ciebie. pozdrawiam i życzę powodzenia w treningach!!!



ps

jeśli chcesz dobrych rad na codziennym treningu i kontrole załuż sobie dziennik treningowy dla początujących tam chłopaki cie poprowadzą.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wypełnij pelna ankiete, podaj obciazenia robocze w podstawowych bojach. co robiles przez te kilka miesiecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
biore tyle ile daje rade.. tak ze 3 serie wychodzi z trudem z zachowaniem dobrej techniki
a wczesniej cwiczyłem ze tak powiem ogolnie nie trzymałem sie za bardzo treningu itd.. od teraz chce powazniej zaczac cwiczyc

Zmieniony przez - skrzypek59 w dniu 2012-10-15 20:22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
Zgodnie z regulaminie wstaw PEŁNĄ ankietę działu:

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

regulamin:
https://www.sfd.pl/Twój_temat_został_skasowany_Zajrzyj_!!!__REGULAMIN_DZIAŁU-t473858.html

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Płeć : M

Wiek : 17

Waga : 73

Wzrost : 180

Cel treningowy : MASA

Staż treningowy na siłowni : 5 miesiecy

Uprawiane inne sporty : piłka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : 2szangielki , sztanga prosta łamana ławeczka do brzuszkow modlitewnik ławka prosta atlas

Dieta : ze tak powiem jest poł-dieta nie starcza mi kasy na całosc

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: brak (cwiczyłem ogolnie 2 razy w tygodniu )

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

ławka prosta - 40kg - kazda serie.
martwy ciag - 40kg - kazda seria
przysiad - 25kg - kazda seria
do obciazenia dochodzi sztanga

Zmieniony przez - skrzypek59 w dniu 2012-10-22 12:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
staz 5 miesiecy ost przerabiany plan bark/cw 2 x w tyg.

no to jak ćwiczyłeś na siłowni czy nie?
co robiłes przez te 5 miechów?

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
z czego ty startowales jak po 5 miesiacach wynik w przysiadzie to 25 a w martwym 40kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
nie miałem jakiegos treningu teraz chce ułozyc normalny taki jak był. 5 miesiecy nie było ze ciwicze np 3 razy w tygodniu tylko jak miałem czas bo trenuje piłke nozna. nie wiem jak mam to dokładniej napisac te ciezary co napisałem to nie sa moje jakies rekordy tylko obciazenia ktore chce dac do serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
zreszta ławke sztangi itd mam od około 2 miesiecy nie miałem wczesniej gdzie cwiczyc od 2 lat mam atlas i na nim jak cos cwiczyłem a to co innego cwiczyc na atlasie a pozniej robic wyciskanie na prostej chociaz zawsze cos tam wejdzie wiecej. nie wiem czy mam zaliczyc ten staz czy nie warto sie w sumie zapytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
chciałem wiedziec na jakim jestes etapie przeczytaj co napisałem tutaj myle, że sprawdzi sie i u ciebie

https://www.sfd.pl/Zaczynam_Trenować_ale_co_i_jak_-t890670.html 

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
zdecydowanie poczatkujacy. technike robiłem na małych obciazeniach pozniej gdy ja opanowałem robiłem juz normalnie dobieram obciazenia tak zeby robic całe serie dokładnie i powoli. moze lepiej gdybym napisał ze wgl nie miałem stycznosci bo troche wprowadziłem w bład. cwiczyc cwiczyłem ale ogolnie. a wiec chyba wszystko jasne ; dopiero zaczynam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Plan treningowy dla mnie .

WHEY premium