SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening łydek i brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie ćwiczenia polecacie na łydki i brzuch? tyle że bez maszyn?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Na które dokładnie części łydek? Brzuchate/płaszczkowate,piszczelowe?

Generalnie wspięcia w kilkudziesięciu odmianach.Zajrzyj do atlasu ćwiczeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na razie to robiłam wspięcia z hantlami i sztangą. Czytałam też że są wspięcia w siadzie ze sztangą na kolanach, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a chodzi mi głównie o brzuchaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Tak-mocniej atakujesz mięśnie płaszczkowate(m.soleus).

Ładuj ciężkie talerze na kolana,nie sztangę która może w każdej chwili się zsunąć i powodować mocne uciski.

Wspięcia stojąc i siedząc starczą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej okej dzięki, a do brzucha to brzuszki krzesłka? może być 1 lub 2 ćwiczenia z weidera? czy się nie opłaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1322
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#lydka
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp

Na samym dole masz plany , na których możesz się wzorować ;p

Zmieniony przez - miszka115 w dniu 2012-11-05 19:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie jestem zwolennikiem trenowania brzucha w sposób bezpośredni izotonicznie u osób początkujących,więc się nie wypowiem.

W każdym fleksyjnym ćwiczeniu kręgosłup poddawny jest mocnym przeciążeniom(miażdżenie krążków międzykręgowych).Do tego z czasem dochodzą problemy z tkankami miękkimi-m.in przykurcz mięśni brzucha,garb.Pomijając kwestie estetyczne-to wygląda po prostu szpetnie.Szczególnie u dziewczyny która powinna chodzić dumnie wyprostowana(chyba nie muszę pisać czemu).

Porządny brzuch zbudują wielostawowe ćwiczeniu-typu przysiad,drążek,wiosło....itd.

Ćwiczenia izolacyjne dodają osoby zaawansowane aby postawić kropkę nad i.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-11-05 19:50:34

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
tak, dokładnie, jakbym wcześniej znalazł stronkę sfd.pl to bym na pewno nie ćwiczył brzucha "osobno" . szkoda że nie wiedziałem nic na ten temat. teraz na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że więcej daje bieganie, przysiady itd. oczywiście raz góra 2 razy na tydzień zrobienie brzucha nie zaszkodzi, jednak brzuch się robi głównie w kuchni ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawdę? takimi ćwiczeniami typu przysiad można osiągnąć efekt? nawet nie wiedziałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
dagaa18 jesteś naszym ewenementem , za kazdym pytaniem zakladasz nowy temat (3 już chyba)i to jescze w dziale nie dla kobiet

Fajnie by było jakbyś o wszystko pytała w jednym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt dla początkującego

Następny temat

Dwa pytania odnoscnie diety

WHEY premium