SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tren a, pierwsze podejście

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Chlopie powiem Ci bez wbijania, ze tym postem wyzej, zes sobie nasikal sraczke do talerza, ktorego niestety musissz zjesc, bo glupszego pimpu w zyciu nie czytalem (pewnie nie tylko ja..) jakbys napisal, ze dzialanie ksiazkowe super itp, ok.. ale nawijka o sraczce, to naprawde rece mi opadly Wez na luz z tym pimprem, prosze Cie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
do wbijajacych tren a z pmp? odczuwacie bol po strzale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Jakbym napisal ze trzecia reka mi urosla to tez pewnie pimp nie? mm Jesli nie masz do napisania nic zwiazanego z tematem to nie zasmiecaj tematow. Widze Cie w kazdym temacie gdzie ja sie wypowiadam i jedyne co robisz to atakujesz moje wypowiedz a teraz takze mnie. Nie bede sie wdawal z Toba w zbedne dyskusje bo te forum nie sluzy do tego.

Zmieniony przez - LepszyBrat w dniu 2013-01-08 12:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077
przyszedl mi ten Tri-TrenoteX z biosiry, nie pamietam czy w tym temacie czy w glownym o biosirze mialem napisac czy boli bo pojawily sie takie informacje po pierwszej seri produktow. Poszly 3 strzały wiec nic konkretnego nie moge powiedziec oprocz tego ze nie czuje zeby mnie cokolwiek bolalo zarowno ten mix trena jak i enana. Sila na plus, dzisiaj po treningu klatki po ktorym zazywczaj nie mam sily wsiasc do auta zrobilem tarczowanie i sparowanie z kumplem w boskie 45min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
Jaka seria?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
notojazdazkoksem
do wbijajacych tren a z pmp? odczuwacie bol po strzale?


lekki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wracam do tego tematu bo w zeszlym tygodniu zaczalem przygode z mixem z unigena i boldkiem z alphy, 2 strzaly po 2cm w pon i czwartek. Efekt? od poniedzialku sraczka, od samego rana do wieczora, co nie zjadlem to od razu kibel i pepsi lecialo. Myslalem na pcozatku ze to nowe bialko z peaka bo nigdy go nie pilem, pozniej ze zestyaw witamin rano, omegi3, magnezy itd ale metoda prob i bledow eliminowalem po kolei wsyztsko az wyszlo na to ze oprocz normalnego jedzenia nie biore zadnych supli, tablet ani nic i dalej to samo. Po tygodniu puscilo to tak odnosnie tej mocy trena :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
szkoda ze samego mixa uni nie wbijasz poszedłbys na badania testa po 5 dniach i bys przezył rozczarowanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Watpie Przez pierwszy tydzien lecialem tylko mixa i bolda a deke walnalem dopiero wczoraj, po to zeby zobaczyc jak bolesnosc alphy i unigena i zobaczyc czy cos poczuje bo ja mixa dosc szybko lapie. Libido duzo wieksze, pompa na treningu mega dobra i pije wode jak poj**any, znaczy jest co ma byc nie musze badac robic, znam swoj organizm. a zarowno bold jak i mix kompletnie bezbolesne, wczoraj poszlo 3cm w jednej strzykawce z deka i juz lekki dyskomfort dzisiaj jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Ale ja nie twierdze ze tam testa nie ma, tylko nie ma nic innego po za propkiem, biłem mixa uni 500mg c5d i było jakos dziwnie słabo po kilku tyg polazłem na badanie i lipka test w normie ! zaczałem bic c2d i juz była kosa. na badaniach tez powyzej 1500. na tej wartosci sie skala zamykała..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowany cykl na m-drolu do oceny

Następny temat

Test/Tren/Dbol + Deka ?

WHEY premium