SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to nie to...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
na poczatek z tego dzialu powinienes najwiecej skorzystac; potem polecam wycieczke po dziale trening i wyboor odpwiedniej groopy z "cyklicznosci" /trening noog?/

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-01-20 14:48:47

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Szkoda, ze jezyk polski sie konczy..

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Człowieku, nie ma co, przeszedłeś już swoją genetykę, polecam hormon wzrostu, insulinę, conajmniej, inaczej zostaniesz w tyle.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
co ty sie wypowiedzi arnolda naczytałes moze cie z siłki na co drugim treningu wynosili bo mdlałes ?

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649


Drogi kolego!

W pierwszych słowach niniejszego posta zapraszam do zapoznania się z artykułami podwieszonymi w niniejszym dziale, następnie zajrzyj do działu trening i przeczytaj wszystko dokładnie ze zrozumieniem. Po wykonaniu powyższych czynności radzę wprowadzić teorię w życie, początkowo ściśle przestrzegając zaleceń a po mniej więcej dwóch miesiącach wprowadzić ewentualne modyfikacje. Ułożony w ten sposób plan treningowo - żywieniowy stosuj przez około dwa lata i kiedy już naprawdę nic nie będzie chciało rosnąć (oprócz frustracji) i stwierdzisz jak jeden ze ś.p. guru żelaznego sportu, że życie jest za krótkie, by być małym, odwiedź dział doping, gdzie koledzy naszprycują się wiedzą o koksach.

I to by było na tyle...

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
wszystkim (komu wejdzie) z tego posta wrzucam soga za naprostowanie kolegi

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
zie,kogo??

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Mission Impossible

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
wiatm.troch mi nie poszlo z tym tematem...bo to pisal moj brat:/zostawilem kompa wlaczonego a on sobie jaja zrobil i zamiescil taki post- a ze lzami przesadzil-hahahahahahha.ale i tak mam na niego wkur*e:/a co do dity itp to mam swoja i w ogole takze niepotrzeba mi pomocy w dziale zywienia <lol2>.pozdro

"Shut The f*** Up And Train"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
lepiej zacznij od tego https://www.sfd.pl/temat180091/ 

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta 1.0 zna ktos ten program ??

Następny temat

CKD

WHEY premium