SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to ja

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
sweet :*

ale ja mam lepsza kolekcje

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
W ciemnych włosach koleżanka też nieźle stroi, szczególnie jak je wyprostuje

a co do brzuszka to ja mam watpliwości, czy to Twój oczywiście bez urazy, ale jakieś dzifffne to zdjęcie ;-P

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Brzuch po prostu demolka , cala reszta zreszta tez Jestes baaaardzo podobna do mojej ex-laski , twarz i cialo Pozdro.

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
MDRAGON podziel się nie bądź świnia

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Nawet dobra dupka

Spoko jest...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
spoko spoko przydala by mi sie taka krata na brzuchu jak twoja...;]]]]
pozdro/

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19742
bardzo ładny brzuch
oczywiscie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie no nie gniewam sie co do watpliwosci czy to moj brzuch na swoje usprawiedliwienie moge tylko powiedziec ze jak robiłam zdjecie samego brzucha to go napiełam na maxa, poza tym oswietlenie pewnie tez robi swoje (jeszcze nie jestem tez w takiej rozpaczy zeby dawac czyjes zdjecia )
na tych fotkach po prostu jest nienapięty
jak jeszcze raz bedzie u mnie kolega z cyfrowka to zrobie zdjecie tak zeby było widac go bardziej ale to moze potrwac jakies 3 tygodnie

ktos wyzej pytał o diete.. niestety nie mam zadnej.. i nie stronie raczej od slodyczy.. Niemniej widocznie duza ilosc aerobów i cwiczenia brzucha 3-4 x w tyg swoje robi, poza tym cwicze go juz 5 lat.. Wiec do diety to najlepiej udaj sie do dzialu odzywianie bo moja przypomina raczej ta z "tragicznych"
dzieki wszystkim za sogi i chyba poodbijałam

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Młoda pociagajaca kobieta obdarzona zgrabnymi nogami i fajna pupcia...
Nie pakuj ;)

P.S Łysa tez musisz byc pociagająca ^^

Dążenie do doskonałości...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest możliwe????

Następny temat

Timo foty

WHEY premium