SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

therma pro plz coolbart help :>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 385 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2312
ej ludziska przestala terma dzialac minelo 8 h ale mam takie czasem uklucia jak nabiore duzo powietrza kluje mnie w serce cos :> a dziewczyna mnie kocha :> tak na marginesie :D
ja mam problem z wenglami bo moj organizm zatrzymuje je w ogromnych ilosciach (bulki kluski itp) tak samo ma moj tata ... i staram sie jesc wszystko do godziny 12 rano obiad i kolacja w postaci jednej bulki o 18 no i therma ... + rowerek bedzie od soboty i plywanie i chce troszke schudnac bo eh ... szkoda gadac

I can hear you like the holy ghost
And I'll kill you if you get too close

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Szaolini - w TP z Sida jest 20mg efki więcej - ot Prolab popełnił mały błąd w druku...

Wasabi - no no no!

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-13 22:18:15

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 385 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2312
troche mnie serducho kłuje no a wziolem 1 tab o 13
ej a oplaca sie brac terme tylko przed treningiem ? czyli tak 4/5 razy dziennie ? po 1 tabsie ciagle przed treningiem ?

I can hear you like the holy ghost
And I'll kill you if you get too close

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ej a oplaca sie brac terme tylko przed treningiem ?

Na godzinkę przed treningiem ECA może służyć jako dodatkowy dopalacz...Możesz brać.

czyli tak 4/5 razy dziennie ?

Chcesz brać 4-5 kaps ECA dziennie?????????????????????????????????
Bierz w dwóch dawkach - rano i po południu (z regooły wtedy wypda nam trening).


Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-13 22:56:57

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 385 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2312
ja mam zamiar brac 4/5 razy w tygodniu po jednej dziennie ale narazie czuje sie po tej termie zle cos mnie kuje w klacie w serce czasem moze dlatego ze sie zdenerwowalem sam nie wiem ale sie troche tego boje

I can hear you like the holy ghost
And I'll kill you if you get too close

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
No niezłą relacje sobie tutaj poczytałem, ale fajnie było Ja tam Prolabowi nie wierzę w te 24mg w kapsie -> po prostu czuję, że to kiepsko działa w porównaniu ze starą thermą.
Kolego - chyba wybrałeś kiepską drogę, żeby coś zacząć robić; najpierw jeden z najsilniejszych środków z pogranicza dopingu, a potem ruch... Organzim jest zszokowany, jeśli po 5 miesiącach bezczynności zaczyna się ruszać, a co dopiero po zapodaniu ECA.
Cóż, nie zdziwiłbym się, jeśli dzisiejszą nockę miałbyś z głowy (piszę o spaniu).
Radziłbym brać - póki co - tego jednego kapsa rano po śniadaniu. Skoro to tak na Ciebie działa, to możesz mieć dopiero jazdy, jeśli weżmiesz przed treningiem. Zmierz też sobie ciśnienie, ale zanim zarzucisz therme, coby nie zafałszowac wyniku. No i zajmij się dietę, nie wp*****laj nędznych bułek, tylko poczytaj trochę w 'Odżywianiu' o porządym jedzeniu. ECA powinno przyhamować apetyt, a to da czas na zastanowienie się, czy chesz coś naprawdę zjeść.
Dawaj dalsze relacje - fajnie się to czytało - powodzenia życzę!

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EEEE tam, te wasze termogenki, Clena niech kolega weźmie i po krzyku a nie będzie się jakimiś karnitynami truł


członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Clen to przeżytek. Czytałem w jakieś gazetce reklamę na dwie strony nowego super spalacza: HCA DRINK! Przelicznik był taki: 1 drink = 1 kilo mniej. Taki clen to niech spierd... ze swoimi możliwościami

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


BTW Już jestem

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 385 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2312
no to wezme tera po snaidaniu a co do nocki to spalo mi sie w**** za***iscie :> bo wczoraj wziolem jednego tabsa tylk o o 13 wiec wieczorem mnie puscilo bo podobno 8 h dziala
ale widze ze przez 2/3 dni bede musial brac o jednej zeby sie przyzwyczaic :> tera trocje serce czuje tzn jakies takie zmeczone flak czy cos tam jest :>

I can hear you like the holy ghost
And I'll kill you if you get too close

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB Treca

Następny temat

Kreatyna i kilka pytań !

WHEY premium