SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

the BYK is back

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602


oto ja juz prawie 100% po wypadku jeszcze lekko lewa strona slaba ale nie duzo takze teraz mase zbieram ile wejdzie niemam zamiaru byc maly to popatrzcie i po krytykujcie hahaha

BEZ MASY NIEMA KLASY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tiny Za***oza doczekac sie niemoglem na twoje nowe zdiecia jestes Wielki.
Jak tam po wystepach pudziana w twoim miescie.
Zobacz moje zdiecia tu jest link one sa z pazdziernika 2003 teraz waze 116 kg napisz mi ile ty wazysz. jestes Huge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
TINY ja tak z ciekawosci, wrzucales jakies foty na rzezbie kiedys? bo wszystkie ktore widzialem to zawsze masa. a ciekawosc mnie zzera jak wygladasz na rzezbie.

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciezko zajrzec do profilu co patrick... no masa niezla Tiny, tak trzymaj byku, łapa spora;_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
No Tiny. Masa rulezz. Gratulacje !!!

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Tak tak. Tiny-masa i jego kaptury

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Czaderska sylwetka ..ale na kapturach to koly mozna lamac

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
Tiny zawsze wielki

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Tiny ,no niezle .Gratulejszyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
patryk no widzialem niezle foty ja waze jakies 110kg jakos mammasy duzo rzebe nie bardzo moge zrobic moge ale duzo trzeba sobie odmuwic ja nie jestem kulturysta wiecej na sile trenuje to co lubie lubie byc bykiem takim masywniejszym ale rzezbe mam przed latem zawsze nie az taka jak patrzyk ale blisko takze dzieki panowie za odpowiedzi wysylam nastepna fotke niewiem czy ktos mnie widzial na polska reszta swiata z pudzianem bylem tam wiecej bylem wyrzezbiony wiem ze kamera mnie zlapala tvn 13 grudnia fotki byly robione ale nie dostalem ich z polski jeszcze to narka wszystkim

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJA KOTKA - SIERŚCIUSZKA

Następny temat

CZY IDE W DOBRYM KIERUNKU?

WHEY premium