SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY IDE W DOBRYM KIERUNKU?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam wszystkich serdecznie,
Trenuje 2,5 miesiaca, wiem, ze to jeszcze nic, jednak zdecydowalem sie wrzucic na forum swoje fotki. Dlaczego? Chcialbym prosic o powazne opinie na temat: czy ide we wlasciwym kierunku. 2,5 miesiaca temu, gdy zaczynałem ćwiczyc, ważyłem 69kg, teraz ważę 76-77kg. Siła poszła w górę: wyciskanie z 50 do 80kg (4 razy). Osiagi pewnie dla wielu żadne, dla mnie bardzo satysfakcjonujące jak na mój staż treningowy :) W bicepsie 36,5cm.
Moje dane: 23 lata,
staz treningowy: 2,5 miesiaca,
wzrost: 180,
waga: gdy zaczynałem 69, teraz 76 :)
trening: masowy;

Więc: Czy idę w dobrym kierunku? Ew. co zmienić?
Pozdrawiam i liczę na poważne odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak ,ale przyspiesz tempa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
to jakis żart chyba buehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


powyzej bic

tomazzo: o co chodzi z tym przyspieszaniem?

perfect: ze co niby jest zartem? ze ktos dopiero zaczyna? ciekaw jestem jaki ty byles jak zaczynales? a jesli ci sie cos nie pdooba to nie pisz tu, nie wchodz, generalnie zachowaj swoj narcyzm dla siebie kulturysto wszechczasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem idziesz w złym kierunku bo przed tobą jest ściana i będzie ałka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jhehe, dowcipnie i w sumie racja, ale poprosze o wypowiedzi dotyczace meritum sprawy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
czerstwość widze...niby fotograf a fotki lipne
pokaz fotki za rok narazie jak na poczatku moim zdaniem rezultaty niezle..

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za opinie,
co do zdjec, nie robilem ich sam tylko moja dziewczyna, wiec trudno cos zarzucic mojemu warsztatowi, dla chetnych moge zeskanowac troche wlasnych prac.
jak myslicie jaki powinienem teraz postawic przed soba cel? glownie masa? czy skupic sie na jakies konkretnej grupie miesniowej bardziej?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa mimo wszystko, zobaczysz czy wszystko idzie ci proporcjonalnie, jak nie to sie skupisz bardziej na odstajacej czesci i tak caly czas.. start masz dobry, chociasz troche pozno zaczoles....no ale dziewczyna napewno bedzie zadowolon ze dbasz o siebie..pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sadzicie, czy jesli w ciagu 2,5 miesiaca waga skoczyla z 69 do 76-77, moze isc tak dalej? bo dla mnie to na razie troche abstrakcja takie zmiany ;)

lukomen:
dzieki za opinie :)
co do dziewczyny, faktycznie jest zadowolona ;)
z dbaniem o sobie nigdy nie bylo zle. :) caly czas duzo biegam, plywam itd,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

the BYK is back

Następny temat

my turn- kilka moich fotek

WHEY premium