SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
CYPIS
no znawcy czas się wykazać , pomóżcie młodemu w tak błahej sprawie jak ten plan chociaż


A to my jestesmy od układania planów ? co jeszcze ? może mam mu soki kupić ?

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3850
Adamsky
CYPIS
no znawcy czas się wykazać , pomóżcie młodemu w tak błahej sprawie jak ten plan chociaż


A to my jestesmy od układania planów ? co jeszcze ? może mam mu soki kupić ?




Popieram!


Fajny spam sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jaja z tego wyjda nic wiecej :) dobra poradze sobie jakos :) nie potrzebuje nikogo pomocy :) ale dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Carri, potrzebujesz pomocy i ją uzyskasz, ale po kolei i w odpowiednich działach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
Ja jak cwicze klatke to po niej mam juz dobrze zmeczony tric i wtedy siłą rzeczy moge podniesc mniej na tric wiec robie go na oddzielnym treningu zazwyczaj z plecami to samo ma sie plecow i bicka.

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1250
mlody jesli masz 3 dni zakwasy na bajcach po plecach to po bickach ile masz? miesiac? ogarnij technike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3850
ogarniam
mlody jesli masz 3 dni zakwasy na bajcach po plecach to po bickach ile masz? miesiac? ogarnij technike



Widze że znawca się znalazł
... zgadłeś, mam miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1250
moze nie znawca ale to co napisales jest cos nie hallo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Myslę że Hubert już rozwiał wątpliwości co do treningów.Koniec spamu panowie.jak ktoś ma coś do dodania wartościowego to proszę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO zrobic jesli zjadlem mass proRX zero odblokow ?

Następny temat

Eriacta- dobra?

WHEY premium